Kim jesteśmy ,co robimy ......

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Elmo » 1 czerwca 04, 12:28

Witam ;)

Jako że poprzedni wpis był tak jakby nie aktualny... to napiszę coś nowego ;)

Więc tak...

Mam na imię Artur mam prawie 26 latek ... hyh... :? na codzień mieszkam sobie i pracuję w warszawie....

Moje zainteresowania... hmm no jakies tam rybki m czy jakoś tak :lol: , modelarstwo... literatura fantasy , i takie takie .....

Poniżej moja fota :D


Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 06, 03:01 przez Elmo, łącznie zmieniany 8 razy.

Awatar użytkownika
Asssieńka
Narybek
Narybek
Posty: 49
Rejestracja: 20 maja 04, 16:47
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Asssieńka » 3 czerwca 04, 21:10

to ja druga w takim razie :D
Mam 22 lata i JESTEM Z Elbląga. Jestem na 2 roku studiów - admonistracja publiczna.
Rybkami interesuje sie od pół roku :D
A w wolnym czasie najczęsciej pifkuje ze znajomymi :wink:
POZDRAWIAM
Kwasna

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Aigel » 3 czerwca 04, 21:27

No to ja trzeci, nazywam sie Michal mam 23 lata, wlasnie obronilem sie i jestem inzynierem :). Cale zycie przemieszkalem na warszawskim Targowku, od trzech lat mieszkam w Legionowie. Tak naprawde mam dwie pasje ktore zabieraja caly moj wolny czas: akwarystyka oraz kibicowanie Legii.
Co do ksiazek to fantasy, filmy to w sumie co jest dobre mnie sie podoba :), muzyka, na tym sie nei znam slucham czasami Kazika, KULT.
P.S. Zdjecie dodam w najblizszym czasie bo na wiekszosci wygladam jak........ :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
mala_lady_pank
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 04, 11:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: mala_lady_pank » 3 czerwca 04, 21:38

No to kolej na mnie :mrgreen:
Mam na imię Aga, mieszkam w Krakowie. Mam 19 lat, właśnie niedawno zdałam maturę. Teraz chcę studiować biologię (chciałabym akwarystykę, ale jak na razie kierunek ten mozna studiować, z tego co się orientuję, tylko w Szczecinie, a ja nie chcę opuszczać ukochanego Krakowa :D ). Rybki hoduję od około 6 lat, bakcylem akwarystyki zaraziłam się od taty :). Oprócz rybek interesuję się muzyką. Słucham głównie rocka(IRA, Perfect itd), jestem bardzo wierną fanką zespołu Lady Pank. W wolnych chwilach lubię posiedzieć przed kompem, popatrzeć na rybki albo wsłuchiwać się w gitarowe solówki Janka Borysewicza :wink: Bez rybek i muzyki moje życie było by baaaaaardzo smutne :wink:
Poza tym kocham wszystkie zwierzęta :mrgreen:
To chyba tyle o mnie :mrgreen: Pozdrawiam serdecznie :)
ktoś znów wczoraj mówił mi: "trzeba przecież KOCHAÆ coś by ŻYÆ!"

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: BaT » 3 czerwca 04, 21:45

Jestem Paweł, mam 14 lat, mieszkam w Dębnie, w małopolsce.... Dębno to miejscowość położona na trasie E-4 i nie wyobrażam sobuie lepszego miejsca na zamieszkanie.... gospodarka kwitnie, mamy zamek, a lądolód doszedł właśnie tu, i czesc terenu jest górzysta, a czesc płaska... ja mieszkam własnie na granicy, za domem mam górke a mieszkam na równinie.. zamek jest obiektem klasy zerowej, tz. najcenniejszy i jest na liście UNESCO. Sąsiednia miejscowość- Wola Dębińska jest traktowana jako jedność- jestesmy połączenie, nie widać granic, są widczne jedynie na adresach... wracając do mnie, to lubie Quake 3, Diablo 2 i gry AD&D, lubie książki fantastyczne, czytam pisma popularno naukowe i komputerowe, coś niecoś o tym wiem. Lubie dobre komedie (Straszny Film 3 i te z Lessie Nilsenem), filmy sensacyjne, a najbardziej fantasy i fantastyczne (UWAGA!! jest to różnica!!). Prowadzę szkolną kronike filmową. Uwielbiam zwierzęta, w domu miałem całe zoo. W przyszłości chciałbym iść do liceum o profilu humanistycznym w Krakowie, a potem zostać nauczycielem historii, ale czas pokaże, raczej nie będe pracował w swoim zawodzie, może otworze sklep zoologiczny. Lubię łowić ryby, słucham głównie hip hopu, ale tylko z jakąś treśćia i muzyką, a nie z co drugim, słowem łacińskim. Słucham też innej muzyki. To tyle...
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: ciosek » 4 czerwca 04, 12:33

no taaa... MAm na imię Wojtek, mam 14 lat (II kl. gim), chciałbym isc na profil Biologiczno-Chemiczny a potem na medycynke (po tatusiu :-)), Mieszkam w Chełmie, niedaleko mam jedna z najnaturalniejszych rzek w Polce - Bug, przez co mam możliwość łowienia rybek na tej malowniczej rzece. Mam psa - jamnika wabi się Clinton :) ur. 4 lipca (to wszystko tłumaczy), oprucz psa stoi i czeka na zalanie akwarium 240 L, Interesuje sie akwarystyką, tuningiem i ogolnie motoryzacją, słucham Hip Hopu w którym jest jakiś sens tj. m.in O.S.T.R itp... Bardzo lubie uprawiac różnorakie sporty tj. koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, jazda na rowerze, pilka nozna (chociaz juz dawno nie gralem) itp.

Awatar użytkownika
Adam
Ryba
Ryba
Posty: 111
Rejestracja: 20 maja 04, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Adam » 4 czerwca 04, 13:23

hmm. Ja nazywam się Adam Gołąbski. Mieszkam w Tarnwoskich Górach - 30km od Katowic, tam też studiuje Ekonomie na Akademii Ekonomicznej. Poza rybkami interesuje się komputerami (bardziej w skali eksploatacyjnej), motoryzacją, kulturystyką, sportami ekstremalnymi. Lubię jeździć na nartach, obejrzeć dobry film (nie lubię komedii chyba, że są wybitne, lubię s-f, horrory i filmy typu Brave heart i fantastykę w stylu Władcy Pierścieni.) Słucham różnorodnej muzyki.
Wstawiłbym też fote, ale nie wiem jak ze swojego kompa :P

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Hawk » 4 czerwca 04, 13:56

To teraz moja kolej... ;)
Ja nazywam się Piotr Lorenc. Obecnie mieszkam w Zielonej Górze. Jeszcze 4 lata temu mieszkalem w Katowicach. Koncze własnie gimnazjum i za niedlugo ide do LO ;) Prawdopodobnie na biol-chem lub lingwistyczny profil. Potem chciualbym sie dostac na studia weterynaryjne. Słucham głównie rapu amerykanskiego, polsiego hip-hopu ( 18L ) oraz troche techno. Uwielbiam wszelkiego rodzaju filmy wojenne, ktore ukazuja II WŚ.
Lub wspolczesne konflikty.... m.in.:Szeregowiec Ryan, Helikopter w ogniu, o jeden most za daleko, oraz msotwo innych filmow sensacyjnych np:
Yamakasi, Equillibrium, Sekcja 8
Moje dwie pasje to :DTrofcie:D oraz militaria, wspolnie z przyjaciolmi zalozylismy grupe asg.W tym zawarte sa taktyki oddzialow specjalnych, kamuflaz, wspinaczka miejska i skalkowa, zjazdy na linach, odbijanie zakladnikow itp, itd..... :)Jezeli ktos chce poczytac o asg to zapraszam tutaj .
Fotki nie mam ale za niedlugo postaram sie wlozyc na pc'ta fotki moja oraz akwa ;)

Pozdrawiam
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Molly
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 04, 08:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Molly » 4 czerwca 04, 16:19

Ok, to teraz ja :wink: Nazywam się Anka, jestem wesołą Krakowianką. Obecnie skończyłam liceum ogólnkształcące i wybieram się na studia biologiczne. Moje hobby to akwarystyka i muzyka. Rybki choduję od jakiś 6 latek, ale niemal od zawsze miałam z nimi kontakt, bo mój tata zajmuje się akwarystyką od wieki wieków :wink: Właśnie to od niego mi się udzieliło.
Moje życie to akwarystyka i Lady Pank! :wink:
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!! :wink:
Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć, ludzie są po to, żeby mogli walczyć. ludzie są i nie będą nigdy lepsi...

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Aigel » 4 czerwca 04, 16:50

No to moja fotka:
Obrazek

P.S.1 W wozku to moj siostrzeniec a nie syn :wink:
P.S.2 Jak ktos chce wrzucic fotke, a nie ma serwera niech ja przesle do mnie aja ja umieszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: BaT » 4 czerwca 04, 18:33

Ja mółbym iść na biol-chm (nauki ścisłe) ale jak widze krew to mi sie słabo robi, pozatym nie lubie majc, choc jestem z niej dobry...... a jakie macie inne zwierzeta oprocz rybek?? ja mam zolwia gustawa (czasami jest na spacerku w akwa) i ogromnego owczarka- Bennego
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Idzikowski » 4 czerwca 04, 19:29

Hehe...nie szkodzi...moja nauczycielka od PO (OC jak kto woli) uczy ratowania ludzi a nie dotknie sie tam gdzie krew...dobre nie.

Ja jestem na biol-chemie tylko, że w liceum jak narazie, ale dalej pójdę pewnie ta samą drogą. Biolka jest fajna tylko cholernie skomplikowana, ale przynajmniej jakoś łączy się z hobby...nawet w dużej mierze.

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: BaT » 4 czerwca 04, 19:49

Jednak pójde na humanistyczne, a potem otworzę sklep zoologiczny, chyba że praca nauczyciela będzie wtedy lepiej opłacana niż teraz
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
Asssieńka
Narybek
Narybek
Posty: 49
Rejestracja: 20 maja 04, 16:47
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Asssieńka » 4 czerwca 04, 22:27

Dobra dobra Michał przyznaj sie że to twój synek :D hehe. Patrzcie jaki wstydliwy :wink:
Kwasna

Awatar użytkownika
Molly
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 04, 08:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Molly » 5 czerwca 04, 10:47

BaT pisze:...... a jakie macie inne zwierzeta oprocz rybek?? ja mam zolwia gustawa (czasami jest na spacerku w akwa) i ogromnego owczarka- Bennego

Ja mam kanarka Kubusia :wink:

A jeśli chodzi o biol-chem to jest to fajny profil. Idąc do liceum, miałam w planach właśnie ten profil, ale tak jakoś się złożyło, że wybrałam inny (do tej pory nie mogę zrozumieć, co skusiło mi do pójścia na profil niemiecki :niewiem: , chyba przestraszyłam się chemii, bo z tym to różnie bywało :wink: ). Biologia rzeczywiście jest spoko, też zawsze się nią interesowałam :wink: No i faktycznie związana w dużym stopniu z naszymi zainteresowaniami akwarystycznymi :wink:
Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć, ludzie są po to, żeby mogli walczyć. ludzie są i nie będą nigdy lepsi...

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości