Jakie akwarium, sprzęt, ryby

Awatar użytkownika
Aksiu
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 19 czerwca 15, 17:44

Jakie akwarium, sprzęt, ryby

Postautor: Aksiu » 19 czerwca 15, 18:00

Kasy mam dużo .
Miejsce mam na półce podane niżej na akwarium.Mam bardzo duze doswiadczenie, . Ryby trzymałem ok.10 lat. ale były to raczej zwykłe ryby typu gupiki molinezje welonki itd. Interesują mnie raczej bardziej egzotyczne ryby np. z rafy koralowej. Kazda ryba musi miec po minimum 5cm,żeby jakos sie prezentowaly a nie takie małe gówienka które musze wypatrywać przez grube okulary. No bo taka prawda NIE? interesujo mnie raczej wieksze ryby.Jakie ryby by do takiego aqua pasowały, jaki zestaw ryb żeby ewentualnie rozmnożyć (mam 1 mniejsze akwarium) albo żeby sie nie jadły.Jaki sprzęt zakupić trzeba i ile każda z tych rzeczy by mniej wiecej kosztowała, i ile i jakich ryb by się tam zmieściło.

Rozmiar miejsca na półce (odjąłem trochę żeby było miejsce gdzie cos upchnac,itd .itp.

90x65x45 (długość x wysokość x szerokość )

Awatar użytkownika
Setrion
Ryba
Ryba
Posty: 268
Rejestracja: 20 stycznia 15, 13:03

Re: Jakie akwarium, sprzęt, ryby

Postautor: Setrion » 19 czerwca 15, 21:32

To jest spore akwarium około 250 litrów. Jeżeli Chcesz zainwestować w akwarium słonowodne. To Twoja wiedza jeżeli do tej pory bazowałeś na słodkich będzie niewielka. Trzeba by wtedy trochę poczytać. Ale jak są chęci i fundusze to czemu nie. Natomiast jeżeli chodzi o słodkowodne Mi się podobają Brzanki Mszyste (ok 6 cm) stadko ich wygląda wyśmienicie
Nie będziesz używał akwarium bez grzałki, filtra roślin i oświetlenia.
Nie będziesz kupował rybek na chybił trafił.
Pamiętaj aby dzień podmiany wody był dniem świętym.

barttsw
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 8988
Rejestracja: 4 maja 15, 11:44
Lokalizacja: BLACK WATER AQUARIUM

Re: Jakie akwarium, sprzęt, ryby

Postautor: barttsw » 19 czerwca 15, 21:35

Aksiu, napisz do Marcinus on zajmuje sie solniczkami profesjonalnie

jaccmajrzak
Ikra
Ikra
Posty: 5
Rejestracja: 19 czerwca 15, 22:52

Re: Jakie akwarium, sprzęt, ryby

Postautor: jaccmajrzak » 19 czerwca 15, 23:27

Ja też potrzebuje, odezwe sie na priv do niego.
Jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki Warszawa www.dobrekredyty.com.pl? Twoja historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia? Na całe szczęście banki są wolne, to znaczy mogą pożyczać pieniądze.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości