Jak umocowac tło???

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Jak umocowac tło???

Postautor: Dave » 21 października 04, 13:16

Zgadzam się z cioskiem najładniejsze są tapety o czarnym kolorze. Niestety kiedyś zrobiłem czarne tło z dużego kawałka brystolu. Wyglądało super, ale chyba spowodowało straszny rozwj glonów (nie wiem w jaki sposób). Zaraz, jak zdjąłem tapetę wszystko wróciło do normy.

Nikita^^^
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 04, 22:05

Re: Jak umocowac tło???

Postautor: Nikita^^^ » 22 października 04, 08:39

Dzieki za Wasze sugestie.Wszystkie wypowiedzi przeczytalam(kilka razy nawet). Tez myslalam o tle struk. ale fakt ze musiala bym zrezygnowac" z kilku bluzeczek" :) a ja lubie ladnie wygladac. :D . Puki co to chyba zostane przy umocowaniu tla na silikonie ktory juz kupilam :) I jeszcze jedna sprawa tak poza tematem Grzegorz... napisal " Skoro Nikita napisal ze tapeta " podchodzi mu z boku woda" " sugerujesz swoją wypowiedzią ze jestem meżczyzną :( a ja jestem 100% dorosłą kobietką :P. Mimo to dzieki za wypowiedz. Elmo mozesz spać spokojnie ,nie wloże do akwa tapety wysmarowanej olejem :) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak umocowac tło???

Postautor: Elmo » 22 października 04, 09:06

Ja dodam tylko tyle żebyście czasem nie kupowali tła strukturalnego zrobionego z takiej pianki .... bo jak sie zagloni to umarł w butach nie wyczyścicie i zczarnieje i d..... blada :P

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Jak umocowac tło???

Postautor: Hawk » 22 października 04, 12:43

Topic zamykam ,bo kwestia tła została wyjaśniona 8)
Pozdro
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości