neon czarny i diamętowy pomocy

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: neon czarny i diamętowy pomocy

Postautor: Elmo » 16 października 04, 10:09

Widze że locter juz nie wytrzymuje ....... :lol: :lol: , najlepszym sposobem jest tak jak mowi ciosek ... poprostu ubicie ryby , jest to prawie bezbolesne gdyż śmierć przychodzi nagle ..... A teraz co do odpuszczani sobie leczenia pojedyńczych ryb to się nie zgodze .... ( czywiście w przypadku "choroby neonowej" jest to ciężkie do wykonania aczkolwiek mozliwe mimo opinii ..... )

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
beti
Ikra
Ikra
Posty: 13
Rejestracja: 15 października 04, 14:15
Lokalizacja: tychy

Re: neon czarny i diamętowy pomocy

Postautor: beti » 16 października 04, 23:56

locter ma cos z diabła to się nie dziwię że nie wytrzymuje


[ Dodano: 2004-10-17, 00:12 ]
ha ha ha co to dla was sa mami desperado spuścić w kiblu i już

[ Dodano: 2004-10-17, 00:14 ]
to co ty robisz w gronie zwierzaków (bez urazy)

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: neon czarny i diamętowy pomocy

Postautor: Locter » 17 października 04, 00:35

Oj Beti, nie będe prowadził z tobą konwersacji w tym topicu, bo chyba nie od tego jest dział "Akwarystyka słodkowodna". Jak chcesz coś mi zarzucić to bardzo proszę na Priv, a nie w temacie o rybkach. Nie wiem o co ci chodzi z tymi "zwierzakami", jakoś dziwnie próbujesz mnie publicznie obrazić, lub też oczernić w oczach innych. Jak masz jakiś problem to prosze bardzo pisz do mnie prywatne wiadomości, bo jeśli będziesz próbowała robić to w działach poświęconych akwarystyce to od razu ci mówie, że twoje pościki będa lądowały w śmietniku :lol: Forum nie jest od obrażania ludzi, czy też prowadzenia z kimś kłótni - jesli dany post jest nie na temat, od razu jest wywalany, więc jeśli następnym razem będziesz chciała mi coś powiedzieć to powiedz mi to wysyłając prywatną wiadomość, lub ZAMILKNIJ...
Pozdrawiam. :lol: :lol: :lol:
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
beti
Ikra
Ikra
Posty: 13
Rejestracja: 15 października 04, 14:15
Lokalizacja: tychy

Re: neon czarny i diamętowy pomocy

Postautor: beti » 17 października 04, 00:43

nie chcę cię obrażąć nawet to mi przez myśl nie przeszło nie znam cię więc nie mogę wydać opini o tobie ale jak to bywa( co nie przez słowa to się można żle zrozumieć ) przepraszmam nie będę się więcej wtrącać chyba że mnie to poruszy :oops: :ok:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości