Agresywny skalar

Kikus
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 04, 00:38
Lokalizacja: Łódź

Agresywny skalar

Postautor: Kikus » 9 października 04, 17:31

Mam dwa skalary już dość wyrośnięte, ogólnie cały czas pływały sobie razem i były zgodne jedank od wczoraj jeden zaczął się chować po dziurach, jak się dokładniej przyjżałem to się okazało, że ten drugi go atakuje. I co tu z nimi teraz zrobić?
20x Neon Inessa; 10x Neon czerwony; 10x miedzik; 4x Kosiarka; 2x Skalar; 6x Zbrojnik niebieski; 2x Kiryśnik czarnoplamiasty

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Agresywny skalar

Postautor: Dave » 9 października 04, 20:39

Czy są podobniej wielkości, czy występuje między nimi duza robiezność? Przydatne moze być podanie przez ciebie ras tych skalarów (welon, dziki, księżycowy).

Kikus
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 04, 00:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Agresywny skalar

Postautor: Kikus » 10 października 04, 00:03

Dave pisze:Czy są podobniej wielkości, czy występuje między nimi duza robiezność? Przydatne moze być podanie przez ciebie ras tych skalarów (welon, dziki, księżycowy).


To są Pterophyllum scalare nic dokładniejszego nie wiem w każdym razie są czarne w żółte plamy. Są podobnej wielkości około 8cm wysokości. Są w podobnym wieku (kupowane jednocześnie)
20x Neon Inessa; 10x Neon czerwony; 10x miedzik; 4x Kosiarka; 2x Skalar; 6x Zbrojnik niebieski; 2x Kiryśnik czarnoplamiasty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości