księżniczka z burundii

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: księżniczka z burundii

Postautor: Aigel » 14 października 04, 16:43

Zaszkodzic to nie zaszkodzi, chdz ktos tam kiedys mowil ze glonki lubia kobalt, trpical robi tez preparat multiwitaminowy i to jest chyba lepsze rozwiazanie, bo lac sam kobalt to wydaje mi sie "dziwne"
Obrazek

Awatar użytkownika
madziaaa
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 8 września 04, 10:04
Lokalizacja: Słupsk

Re: księżniczka z burundii

Postautor: madziaaa » 15 października 04, 08:57

facet w sklepie moowil ze on po tym kobalcie to miesięczne gupiki juz moze brać na handel bo są duże i kolorowe... moje mają ponad miesiąc i ledwo zaczęło być im widać czarne zamazaje na ogonkach... nie są też duże bo mają dł. od mniej niż centymetr do około 1,5 cm.. :?: :?: :?:
troche nie mam czasu ostatnio - sorki!

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: księżniczka z burundii

Postautor: Elmo » 15 października 04, 10:16

nie uczestniczyłem w temacie od poczatku ale się wtrące .... Coś w tym jest ja sam widziałem ryby z tego samego miotu w sklepie do którego oddałem , i były 2 razy większe niż ryby z tego samego mioty u mnie w domu ... Dodam że ryby któe sie chowały u mnie miały bardzo urozmaiconą dietę więc nie sądze aby to byłę kwestia karmienia ... Ale teraz pytanie do kogoś kto wie troche więcej w tym temacie .. czy takie zabiegi stymulujące mająjakies negatywne skutki ???? (przy czym nie zmiaerzam praktywkować jestem jak najbardziej za naturalnością :) ale tka pytam z ciekawości ...)

Pozdrawiam :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości