Jak lepiej karmic?

Awatar użytkownika
kamila
Ryba
Ryba
Posty: 314
Rejestracja: 17 września 04, 12:29
Lokalizacja: Stockholm

Jak lepiej karmic?

Postautor: kamila » 19 września 04, 09:44

Mam takie pytanie dotyczące karmienia rybek: czy lepiej karmic je 2 x dziennie czy raz. Ja karmie 2x dziennie tak, by jedzenie zostalo zjedzone w ciagu 3-4 min. Zaprzyjazniony akwarysta powiedzial mi ze lepiej karmic 1x dziennie. wydaje mi sie ze nie przekarmiam, bo przy drugim karmieniu rzucaja sie na jedzonko jak wyglodniale wilki :) A Jak Wy karmicie rybki????

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Jak lepiej karmic?

Postautor: Locter » 19 września 04, 09:53

Młodsze ryby trzeba karmić częściej małymi porcjami, starsze wystarczy raz na dzień.
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Jak lepiej karmic?

Postautor: ciosek » 20 września 04, 14:15

Ja karmie nawet 3x dziennie, rano, po szkole (koła 15 godziny) i wieczorkiem okolo 20-21. TAk żeby zjadły w ciągu 1-2 minut. Do tego raz dziennie daje troszke pokarmy dla kirysków.

Awatar użytkownika
waldus
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 04, 15:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Jak lepiej karmic?

Postautor: waldus » 20 września 04, 16:37

Według mojego widzi mi się to najlepiej 2-3 razy dziennie i w ilości która zostanie zjedzona w ciągu 4-5 min.Należy stosować rózne rodzaje pokarmu dla róznych rodzaji rybek :roll: Polecam stronę AKWARYSTYCZNA KSIĄŻKA KUCHARSKA http://www.elem.internetdsl.pl/akk/index1.html.
112l TETRA in800 10 neon inesa,4 molinezje "Black molly"1 alibinotyczna ;2 kiryski spiżowe;4pstre;3 glonojady;3gupiki;4mieczyki;4platki;2bystrzyki różowe;

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości