OŚWIETLENIE NOCNE

Awatar użytkownika
tomsonit
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 8 sierpnia 04, 15:40
Lokalizacja: Białogard

OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: tomsonit » 12 września 04, 18:48

KTO WIE DOCZEGO SLUZY OSWIETLENIE NOCNE, JEST ONO TYLKO DLA BAJERU, CZY NP. WSPOMAGA ROSNIECIE ROSLIN ?? Obrazek

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: Hawk » 12 września 04, 18:49

Dla bayeru. O oswietleniu nocnym miales przynajmniej 3 topici w dziale SPRZET .... boze szukajcie troche. ..
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: Locter » 12 września 04, 18:51

Oświetlenie nocne nie jest tylko dla bajeru, nie wspomaga też wzrostu roślin. Po prostu jest po to aby imitować światło księżyca i/lub gwiazd w nocy. Ryby lepiej się z tym czują.
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
tomsonit
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 8 sierpnia 04, 15:40
Lokalizacja: Białogard

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: tomsonit » 12 września 04, 18:56

DZIEKI ZA SZYBKA ODPOWIED :ok:

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: ciosek » 12 września 04, 19:34

Zgadzam sie z locterem, nie jest to tylko dal bajeru (chociaz fajny efekt na imprezie musi byc :P)... no i masz mozliwosc podziwiania ryb które żerują noca ;).

Awatar użytkownika
tomsonit
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 8 sierpnia 04, 15:40
Lokalizacja: Białogard

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: tomsonit » 13 września 04, 16:23

:)
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 05, 12:06 przez tomsonit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
atusia
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 533
Rejestracja: 20 maja 04, 08:32
Lokalizacja: Bytom

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: atusia » 13 września 04, 17:00

tomsonit pisze:a nawet jak by bylo tammn napisane to do huja pana mam prawa sobie napisac tutaj,

To jest forum!!!!...trochę kultury :evil:
Pozdrawiam Beata

240l-paletki

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: Locter » 13 września 04, 17:25

No no tomsonit, właśnie zrobiłeś z siebie kompletnego idiotę :lol:. Nie spodziwałem się takiego prostactwa z twojej strony, widać prosty z ciebie chłop, w gumakach i z gnojem na gębie :lol: :lol: :lol: Gratuluje i czekam na dalsze twoje wypowiedzi :lol:
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
tomsonit
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 8 sierpnia 04, 15:40
Lokalizacja: Białogard

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: tomsonit » 13 września 04, 18:29

Przyznam poniosło mnie, za co wszystkich serdecznie przepraszam, ale nie lubię takiego czepiania się o to ze ktoś się spytał 2 razy o ta rzecz, poza tym nie zauważyłem wcześniej tego działu ,,sprzęt''. A jak już dowiedziałem się o jego istnieniu, to przeleciałem z grubsza wszystkie tematy i nie znalazłem nic o oświetleniu nocnym. Jeszcze raz przepraszam wszystkich :oops: (każdy może mięć chwile słabości

Awatar użytkownika
olaseczka
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 18 lipca 04, 15:22
Lokalizacja: Zyrardow

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: olaseczka » 13 września 04, 19:02

przepraszam,ze tak z innej beczki i skoro tomsonit nie znalazl nic o nocnym oswietleniu,to mam przy okazji male pytanko (tylko nie "krzyczcie" jesli to juz bylo,bo nie zalezy mi na zasmiecaniu forum):jak sie robi takie piekne oswietlenie nocne i ile to kosztuje.mam 30 litrowe akwa i bardzo mi sie podoba ofekt.bede bardzo wdzieczna za odpowiedz :)

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: OŚWIETLENIE NOCNE

Postautor: ciosek » 13 września 04, 19:32

Heh.. tosmonit rozumiem cie... przynajmniej ja, czasem zdarzy sie komuś coś palnąć i tez mam ochote napisac conieco troche ojstrzejszymi słowami, no ale jakos tam sie hamuje ;P ale jak chcesz komuś ulżyć to nie pisz na głównym tylko możesz mu napisac to na gadu albo przez prywatna wiadomośc ;) to takie skromne kazanie...

olaseczka możesz zrobić sama, jeżeli znasz sie na elektronice troche, albo jeżeli masz troche pieniążków możesz zamówić np w Plexidasie http://www.plexidas.livenet.pl/?d=katalog&k_id=7# ktoś zamawiał u nich takie oswietlenie... i mówił że pożadnie to zrobili i jest zadowolony (niestety nie pamietam kto to byl)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości