Uzdatniacz

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Uzdatniacz

Postautor: ciosek » 2 sierpnia 04, 17:12

Ile mam czekać po wlaniu do wody która się odstaje Uzdatniacza "tetra Aquasafe"? na odwrocie butelki pisze "uzdatnia w ciagu chwil wodę wodociągowa", ile to jest kilka chwil???? 15 minut? 40 minut? godzina? dwie godziny? 5 godzin??? Ile odstajecie wodę po wlaniu uzdatniacza??? JA już zgłupiałem.

Awatar użytkownika
atusia
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 533
Rejestracja: 20 maja 04, 08:32
Lokalizacja: Bytom

Re: Uzdatniacz

Postautor: atusia » 2 sierpnia 04, 17:16

Niewiem po co wogóle lejesz tą chemię :roll: Wystarczy odstawić wodę wodociągową na kilka dni i po kłopocie :)
Pozdrawiam Beata

240l-paletki

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Uzdatniacz

Postautor: Hawk » 2 sierpnia 04, 17:30

Ciosek a wiec tak, wystarczy minimum te 24 godziny na odtsanie wody, ale nie zaszkodzi jezezeli bedzie to 28 gdzoin ;) Chemii typu uzdatniacz nie lej, jak juz to dolewaj uzupelnienie odzywek do roslin, fishtaminy itp... I bedzie oki! :ok:
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Uzdatniacz

Postautor: ciosek » 2 sierpnia 04, 17:34

No dobra, na szczescie juz mi sie konczy ten uzdatniacz, jeżeli odradzacie to nastepnego nie kupie juz, mam jeszcze pytanko do osob ktore maja duze akwaria, okolo 240 litrów. W czym odstajecie (chyba tak sie odmienia) wodę??? W wiadrach? czy jakies pojemniki specjalne???

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Uzdatniacz

Postautor: Hawk » 2 sierpnia 04, 17:36

Ja mam 240 litrow :), Ja przygotowuje wode w 50 litrowym wiadrze po karmie dla jakis gryzoni, dostalem je w sklepie zoologicznym/akwarystycznym za friko. Wiadro wyczyscilem odkazilem itp.. oczywiscie. Ciosek zapytaj o takie w Twoim zoologu i powinnies dostac za grosze :D
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości