Problem z rybom

Czy mam kupić rybę

Tak
2
25%
Zaczekaj
5
63%
Nie !!!!
1
13%
 
Liczba głosów: 8
Awatar użytkownika
Zboinek
Ikra
Ikra
Posty: 7
Rejestracja: 23 lipca 04, 17:58

Problem z rybom

Postautor: Zboinek » 23 lipca 04, 18:11

Mam 2 zebry i jedna z nich gdy kupuje nową zebre chce ją zjeść i mam z nią problem a te zebry to nie parka czym to może być spowodowane. ????????? Jak myślicie czy mam spróbować jeszcze raz. KUPIÆ RYBE ????????

Elixir
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 9 lipca 04, 21:26
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Problem z rybom

Postautor: Elixir » 24 lipca 04, 12:46

Moim zdaniem powinieneś sprzedać te zebry co masz teraz i kupić stadko małych osobników-około 6 sztuk.
Z gromadki małych dobiorą się parki i wtedy wybierz sobie jedną a reszte oddaj bądź sprzedaj :)
Nie powiedziałes jakie masz akwarium i jakiej wielkości sa twoje rybki.
Życzę wszystkim sukcesów w hodowli ryb...

Awatar użytkownika
Zboinek
Ikra
Ikra
Posty: 7
Rejestracja: 23 lipca 04, 17:58

Re: Problem z rybom

Postautor: Zboinek » 24 lipca 04, 13:55

Mam 52l akwarium i gdzieś takie rybki od tąd|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!| do kreski a druga |!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!|
[glow=orange]www.zboinek.blog.prv.pl[/glow]

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Problem z rybom

Postautor: ciosek » 24 lipca 04, 14:39

moim skromnym zdaniem (a czasami moge sie mylic) to masz za male akwarium zeby trzymac pielęgnice zebry :/ a tym bardziej nie dokupuj nowych okazów, te ryby dorastaja do okolo 14-16 cm a z tego co widze to juz jeden z twoich okazow ma w granicach 10 cm... Zainwestuj w wiekszy zbiornik albo zrezygnuj z zebr, takie jest moje zdanie...

Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości