Podłoże z kulek gliniano-torfowych- porada

dawidx
Narybek
Narybek
Posty: 53
Rejestracja: 27 stycznia 18, 13:21

Re: Podłoże z kulek gliniano-torfowych- porada

Postautor: dawidx » 24 lutego 18, 12:16

DaveProzny pisze:Jak chcesz żeby ładnie rosły to te wszystkie kulki stosuj jak Ci powiedzieli, a jak chcesz żeby jakoś tam rosły to wsadź w podłoże i już :D .


Bardziej rozchodzi się o kwestię że dla przykłady 70% nie poleca ziemi ogrodowej a drugie 30% poleca ( bynajmniej nie na początek)
Więc ciężko coś wybrać, że by nie wyrzucić kasy w błoto a biorąc pod uwagę fakt, że oświetlenie 0,32w/l to zostają tylko te rośliny, które praktycznie nic nie wymagają :D .

Awatar użytkownika
DaveProzny
Ryba
Ryba
Posty: 170
Rejestracja: 30 grudnia 17, 17:57
Lokalizacja: Gdańsk Przymorze

Re: Podłoże z kulek gliniano-torfowych- porada

Postautor: DaveProzny » 24 lutego 18, 12:19

To nie kupuj ziemi ogrodowej i już.
,,Jeśli nie chcesz swojej zguby, złottą rrybkę wyjmi z kuli!"

STANOWCZE NIE dla robienia z akwarium labolatorium

I jeszcze bardziej stanowcze dla robienia parametrów dla ryb z odłowu dla sklepowych mutantów!

dawidx
Narybek
Narybek
Posty: 53
Rejestracja: 27 stycznia 18, 13:21

Re: Podłoże z kulek gliniano-torfowych- porada

Postautor: dawidx » 24 lutego 18, 12:28

DaveProzny pisze:To nie kupuj ziemi ogrodowej i już.


Co do wcześńiejszego postu zrezygnowałem ze żwiru i daje to

http://allegro.pl/piasek-kwarcowy-dekoracyjny-1-mm-099-kreisel-i6595517826.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plasma-kreisel&ev_adgr=Kreisel&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMI3uSazri-2QIVWl4ZCh3e7QPDEAYYASABEgLoUvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIHD1NK4vtkCFYbFsgodlr0AyQ

W OBI za 7zł jest więc tanio. Kwestia tylko czy dać coś pod to :) ale spokojnie dokształcam się :)
Tyle, że zamówiłem sobie książki o akwarystyce bo wiadomo że na forum pomogą ale każdy ma inne zdanie :) - tylko, że zdążyło mi przyjść akwarium na zamówienie i szafka też pod wymiar a książki nie..trafiłem na zły sklep :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości