112l planowanie

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: 112l planowanie

Postautor: osama » 22 lipca 17, 09:08

PW do abiba lub barttsw.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: 112l planowanie

Postautor: Hunter » 22 lipca 17, 09:12

Belki na power led to specyficzny "produkt" pod zamówienie. Belki na świetlówkach łatwiej wycenić, bo długość świetlówek jest ściśle powiązana i ich mocą, dlatego przykładowo na baniak 80cm wejdą świetlówki T5 24w i raczej nic innego. Zatem cena uzależniona jest od ilości zastosowanych świetlówek (najczęściej 2, 3 lub 4szt).
Natomiast belki oparte na power led to dowolność. Przy odpowiednim chłodzeniu można umieścić nawet 200szt diod na radiatorze 80x10cm :P (oczywiście to abstrakcja, bo po co tyle?) + do tego dochodzą takie bajery jak sterowniki zegar, dimmer, sterownik świt/zmierzch, >1 niezależnych obwodów, soczewki itp, zatem ciężko znaleźć cennik :D Pogadaj na priv z Bartkiem.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Kubraksnk
Narybek
Narybek
Posty: 24
Rejestracja: 4 lipca 17, 07:55

Re: 112l planowanie

Postautor: Kubraksnk » 22 lipca 17, 09:55

Dobrze napiszę do nich na priv, szczerze mówiąc o power ledach wiem tyle że są takie ;D.
Nigdy się nigdy nie interesowałem bo kojarzyły mi się od razu z kosmiczną ceną w porównaniu do t5 no ale zapytać można może faktycznie się opłaci.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości