Pooobgryzane ogonki :(

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: Elmo » 20 maja 04, 18:47

Witam :)

Tak więc musiałęm przestawić szawkę na ktorej stały 2 z 3 moich zbiornikow przelorzylem wiec mieszkańców bo najwiekszego i po nocy zauwazylem ze prawie wszystkie gupiki mają poszarpane ogonki a 2 nie maja ich prawie wcale :((((((( teraz pytanko bo rozumiem ze ogonki im nie odrosną , czy te rybki padną ???? pływają juz 3 dni po tym zajsciu i zachowują sie normalnie tyle ze ..... nie wygladaj juz tak ładnie jak kiedys .....

PS . O zbrodnie podejrzewam Bojownika gdyz jego tez musialem tam wsadzic i to byl chyba błąd :( najcheniej bym mu zrobil tydzien glodowki za kare ale to tylko zwierze kieruje sie instynktem ..... hehe

Pozdrawiam Artur

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: Aigel » 20 maja 04, 19:45

Prawdopodobnie to bojownik, gdzies czytalem ze moze on atakowac rybe z duzym ogonem, bo traktuje ja jak rywala. Ale nie ma co panikowac ogony odrosna :)
Obrazek

Awatar użytkownika
marcinn
Narybek
Narybek
Posty: 45
Rejestracja: 20 maja 04, 11:58
Lokalizacja: Stróże

Re: Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: marcinn » 20 maja 04, 20:11

U mnie bojownik ział calego dorosłego gupika i obgryzł welonce ogon :zly: ktury odrusł ale po 7 miesiącach :evil: po tych zajsciach sprzedałem go koledze za piątaka :wink: u niego też narozrabiał, ale to nie muj problem :lol: ziedawno zapadł na jakąnś korobę i wikitował ( calą przednią cześć miał białą )

Awatar użytkownika
Molly
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 04, 08:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: Molly » 20 maja 04, 21:59

marcinn pisze:U mnie bojownik ział calego dorosłego gupika

Też miałam podobny przypadek :( Dlatego postanowiłam, że nigdy więcej połączenia bojownik-gupik :?
Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć, ludzie są po to, żeby mogli walczyć. ludzie są i nie będą nigdy lepsi...

Krzysiek S.
Narybek
Narybek
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 04, 10:54
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: Krzysiek S. » 22 maja 04, 07:58

Molly pisze:
marcinn pisze:U mnie bojownik ział calego dorosłego gupika

Też miałam podobny przypadek :( Dlatego postanowiłam, że nigdy więcej połączenia bojownik-gupik :?

Najlepiej ogolenie z wszystkim polonczen bojownika z rybkami o kolorowych ogonach czy weloniastyc pletwach zrezygnowac, z tego co wiem to bojowniki tez atakuja niektore ryby labirynotwe akle nie jest to regułą, u jednego ze znajomych bojownik atakował prętniki natomiast u innego znajomego nie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
akwakamas
Ryba
Ryba
Posty: 468
Rejestracja: 21 kwietnia 05, 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: akwakamas » 14 maja 05, 21:14

Ja słyszałem że nie można mieć w jednym akwa bojownika z samcem gupika bo bojownika go albo zamęczy albo zabij :evil: mi natomiast bojownik gryzł wszystkie rybki i wyglądało to dosyć dziwnie:
Jak go wpuściłem do moich rybek to mieczyki i inne rybki go gryzły, ale po jakiejś godzinie on zaczoł je podgryzać :zly: i przez niego straciłem wszystkie gupole, 2 mieczyki i to jeszcze przez jedną noc :shock:
Wodne Światy...
To co uwielbiam...
To co kocham...

Awatar użytkownika
Monikaaa
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 668
Rejestracja: 4 lipca 04, 15:23

Re: Pooobgryzane ogonki :(

Postautor: Monikaaa » 14 maja 05, 21:21

Ech, nie ma jak to odświeżyć temat sprzed roku. :twisted: Ale swoją drogą ciekawe jak tam gupiki? :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości