akwarium 64l:D

shiftman
Narybek
Narybek
Posty: 41
Rejestracja: 31 lipca 10, 18:38

akwarium 64l:D

Postautor: shiftman » 26 marca 11, 22:17

Witam wszystkich!:D. Mam od 4lat akwarium z podanym litrażem. Miałem duże gurami które oddałem kuzynowi do 120l. Wiele miałem młodych ale oddałem do sklepów. W wizycie w Tesco rodzicom spodobały się piaskowce. Kupili dwie doniczko i dozy kamień z dziurami. Lecz po włożeniu do akwa zaczęły wydzielać coś do wody i wszystkie ryby oprócz gurami zaczęły zdychać. Długo nie miałem ryb. Po paru miesiącach zacząłem nowa erę z moim akwarium. Na początku kupiłem dość dużo kamienia i piasku. Warstwa piasku 8cm. Po paru dniach kupiłem dość dużo roślinek. Po 2tygodniach pojechałem kupić rybki. Obsada to 4 głupki 1samicaX3samce. Parkę molinezji jedna czarna druga żółta. Do tego parkę Ramireza i jednego (Callichthys callichtys). Czy jest to wystarczający litraż dla tych rybek i co proponujecie. Kiedy będę miał dostęp do aparatu to cyknę parę fotek mojego małego raju , wiem że to mały litraż aby urządzić go super ale myślę ze wykonałem kawał dobrej roboty. Pozdrawiam shiftman ;-)

[ Dodano: 26 Marzec 11, 22:19 ]
Sorry za błędy

[ Dodano: 27 Marzec 11, 19:51 ]
proszę o szybka rade:D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości