Pytanie do Warszawiakow

Awatar użytkownika
ufik
Ikra
Ikra
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 04, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Pytanie do Warszawiakow

Postautor: ufik » 5 czerwca 04, 21:31

Witam Mam pytanie mogli byście mi polecić jakiś zaufany sklep lub hurtownie w Warszawy.Już raz sie nacilem na chore rybki ktore kupilem w Tesco na gurczewskiej.
Na początku wyglądały zdrowo jednak póżniej gdy wpuścilem je do głownego zbiornika bo jeszcze nie dorobiłem sie zbiornika do kwarantanny to porzyły mi jakieś 1,5 dnia i wyplyneły brzuszkami do gory.

Pozdrawim
Czekam na odpowiedz od Warszawiaków. :P

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do Warszawiakow

Postautor: Idzikowski » 5 czerwca 04, 21:41

Tak to fakt tamten sklep to nie jest specjalnie dobre miejsce, ale czasem zaglądam. Choć kiedyś kupiłem sporo różnych Apistogramma i wszystkie żyja i mnozą się jak głupie to raczej co chwila trafia się w baniaku jakaś zdechła rybka a szczególnie ostatnio.

Zrób większą wyprawę i zajrzyj do takich sklepów jak Diskus Zoo na ulicy Radzymińskiej na Pradze naprzeciw marketu budowlanego OBI lub do Latos Aqua na ulicy Targowej także na pradze. Ogólnie można zrobić jeden wypad i zwiedzić dwa największy sklepy akwa w Warszawie no i zaufane. Dbają i się znają a to bardzo ważne.

Co do sklepów gdzie można poogladać fajne ozodbne akwaria to jest to sklep Anna Zoo w Jankach przy Geant. jednak ceny powalają, ale jak jestem w pobliżu to zaglądam gdyz maja piękne palety, holendry, frontosy i wiele wiecej pięknych akwa ozdobnych. Szczeolnie, zę akwaria te maja kształ kól które tworzą swoiste schody coraz to wyżej. Polecam - warto obejrzeć.

Co do innych sklepów...W Ursusie jest sklep Barakuda...rewelacja pod każdym względem i można tanio kupić fajne ryby i cały sprzęte, preparaty itp itd. Sprzedawce mam wielce zaznajomionego, zna sie bardzo i jest fajny. Sklep neistety trudno znaleźc, ale wpisz w googlach haslo barakuda i skle akwa itp itd to ci wyrzuci stronkę z mapką i będzie ok oraz rozkład busów.

Inne sklepy to wszelkie Cacadu, ale tutaj jak w Tesco..padnie, nie padnie...loteria i ryby w średniej kondycji albo w złej...szkoda

Cacadu są u mnie na Bemowie w Carrefourze, Na ulicy Wileńskiej na Pradze...niedaleko Latosa.

Jeszcze jeden sklep akwa jest w Forcie Wola oraz w Parku Wola. Zawsze mi się oba mylą jednak niezależnie gdzie pojedziesz to w obu są sklepy zoologiczne z rybkami a anwet sporą ich ilością.

W tesco to już wiesz, że jest.... :D

Inne sklepy to także w Jankach jest kolejny Cacadu przy Geant tylko, że w środku...dodam, że ten Anna Zo w Jankach jest to sklep 2 piętrowy i ma odzielne wejście.

Jak sobie przypomnie to będę listę uzupełnial bo sklepów jest całe mnóstwo :ok:

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Pytanie do Warszawiakow

Postautor: Aigel » 6 czerwca 04, 13:35

Przedewszytskim Discus na Radzyminskiej (na przeciw OBI), i Latos na Targowej (na przeciw Bazaru Rozyckiego), drugi (a wlasciwie pierwszy) Discus jest na mickiewicza, zdecydowanie mniejszy, ale tez bardzo dobry sklep.
Obrazek

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do Warszawiakow

Postautor: Idzikowski » 6 czerwca 04, 16:38

Co do hurtowni to jest na Szpitalnej, ale jak nie prowadzisz działalności to nie masz prawa wstępu więc niestety...

Awatar użytkownika
ufik
Ikra
Ikra
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 04, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Podziekowania

Postautor: ufik » 7 czerwca 04, 18:55

Dzieki wielke :ok:
Dzisiaj byłem w lotosie to naprawde świetny sklep ceny średnie ale obsługa fachowa ibardzo duży wybór rybek sklep godny odwiedzenia przez każdego akwaryste nawet najbardziej wybrednego :D

Dzieki Wielki :lol:

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Pytanie do Warszawiakow

Postautor: Aigel » 7 czerwca 04, 19:47

Jak jeszcze nie byles w Discusie na Radzyminskiej to zobaczysz cos co cie zaskoczy. Ja bylem w szoku po pierwszej wizycie najlepszy sklep jaki widzialem w Polsce.
Obrazek

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do Warszawiakow

Postautor: Idzikowski » 7 czerwca 04, 20:45

No pod względem wyboru ryb i roślin to Diskus przoduje w PL. Warto nawet pojechac i pooglądać. Moja średnia w poprzdnim sezonie to kole 3-4 wizyt tygodniowo i nie nudziło mi się :mrgreen: Fajny, fajny i jeszcze raz...świetny :ok:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości