Ikra

Awatar użytkownika
Adam
Ryba
Ryba
Posty: 111
Rejestracja: 20 maja 04, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Ikra

Postautor: Adam » 4 czerwca 04, 16:31

Ale jaja ramirezki złożyły mi ikre na prefiltrze z gąbki do eheima. To chyba najbardziej syfiate miejsce w moim akwa. Co za menele, dzieci na śmietniku robić :lol:

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ikra

Postautor: Idzikowski » 4 czerwca 04, 17:37

To często się zdarza. Jeżeli nawet nie bezpośrednio na filtrze to obok, ale zawsze blisko gąbek :ok: , oczywiście napewno wcześniej go wyczyściły :D

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: Ikra

Postautor: BaT » 4 czerwca 04, 19:55

Czy ta ikra jest niebieskawa?? zainteresowanych odsyłam do akwarystyki słodkowodnej, tam jest taki problem...
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
Adam
Ryba
Ryba
Posty: 111
Rejestracja: 20 maja 04, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ikra

Postautor: Adam » 5 czerwca 04, 13:54

Nie jest niebieska jest biała, a właściwie była, bo zabezpieczyłem gąbkę kotnikiem i wypłynął i oczywiście ikra zniknęła jak zwykle, ale tym razem samiec ostro sprał glonojadzice mimo, że większa. Mi nigdy jeszcze nie składały na filtrze, ale mam go od niedawna tak ze 2 miesiące.

[ Dodano: 2004-06-05, 16:56 ]
c.d. wczoraj jak zabezpieczyłem gąbkę kotnikiem wyjąłem rurkę zasysającą i zostawiłem ją wolną w akwarium. Mam też taką dziwną tendencje, że czasem lubię spojrzeć na filtr, jak to tam ten syf wygląd. Patrzę a tu w kubełku neonek walczy z prądem. Jest tam w Eheimie taki 1cm wolnej przestrzeni. Na szczęście noenkowi nic nie jest, wrócił do akwarium i ma się dobrze.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości