Duzy brzuszek u mieczyka !!!

AnDrEv
Narybek
Narybek
Posty: 43
Rejestracja: 27 maja 04, 16:09
Lokalizacja: Chojnice

Duzy brzuszek u mieczyka !!!

Postautor: AnDrEv » 28 maja 04, 09:20

Ostnio zauwazyłem ze jeden mieczyk ma a raczej mial duzy brzuszek i coraz wiekszy az pewnego ranka znalazłem go martwego do dzis sie zastanawiam co mogło byc przyczyna ze rybka tak zaczeła tyc nadmiar jedzenia ?? Inne rybki tez maja brzuszki ale zadne nie padaja tylko jeden mieczyk a raczej samiczka mi padła :( chyba to samiczka bo nie miala ogonka ladnego :)

Awatar użytkownika
Sławekbuli
Narybek
Narybek
Posty: 84
Rejestracja: 20 maja 04, 14:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duzy brzuszek u mieczyka !!!

Postautor: Sławekbuli » 28 maja 04, 12:29

Witam, czytalem gdzies ze zyworodki potrafia przetrzymac ciaze nawet do kilku dni. Moze troszke przesadzila :?
POZDROWIONKA

Awatar użytkownika
mala_lady_pank
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 04, 11:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Duzy brzuszek u mieczyka !!!

Postautor: mala_lady_pank » 28 maja 04, 15:02

Sławekbuli pisze:Witam, czytalem gdzies ze zyworodki potrafia przetrzymac ciaze nawet do kilku dni. Moze troszke przesadzila :?

Zgadza się, ale nie sądzę żeby to było spowodowane ciążą.


Czy rybka miała inne objawy tzn odstające łuski, jakieś plamy na ciele itp???
Może być tu realne przypuszczenie o posocznicę :( :( :(
ktoś znów wczoraj mówił mi: "trzeba przecież KOCHAÆ coś by ŻYÆ!"

AnDrEv
Narybek
Narybek
Posty: 43
Rejestracja: 27 maja 04, 16:09
Lokalizacja: Chojnice

Re: Duzy brzuszek u mieczyka !!!

Postautor: AnDrEv » 28 maja 04, 18:56

Rybka wygladała na zdrowa i chyba była plamek zadnych nie zauwazyłem tylko na poczatku zaczeła powoli pływac i po czasie zaczeła pływac na boku i inne rybki zaczeły ja zaczepiac rano juz była martwa Jak jakas rybka chciała do niej podpłynac to prubowała uciec ile doła rade ale pewnie dorwał ja bojownik lub skalar :| w nocy :(

Awatar użytkownika
Sławekbuli
Narybek
Narybek
Posty: 84
Rejestracja: 20 maja 04, 14:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duzy brzuszek u mieczyka !!!

Postautor: Sławekbuli » 29 maja 04, 09:48

Tak samo bylo z moim glonojadem, plywal sobie boczkiem. Czasami tez lezal na boku. Przypominal mi troche bocje. Dzien pozniej znalazlem go w "krzakach" martwego. Do tej pory nie wiem czemu tak sie stalo.
POZDROWIONKA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości