co mu jest??

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: co mu jest??

Postautor: Dave » 11 listopada 04, 18:07

To użyj naszych rad, albo nie narzekaj. Sama tego chciałaś nie zastanawiając się nad wybieraniem obsady.

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: co mu jest??

Postautor: august8 » 11 listopada 04, 23:31

takie zachwanie skalara jest normalne jedynie w czsie tarła przy odganianiu innych samców
ps. weź sobie do serca rady kolegów nikt ci tu źle nie życzy a po co męczyć ryby :roll:

Awatar użytkownika
marciuha
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 8 listopada 04, 13:29
Lokalizacja: Gdynia

Re: co mu jest??

Postautor: marciuha » 12 listopada 04, 13:47

Jak najszybciej coś z tym wszystkim zrób!
Umęczysz na śmierć biedne rybki! Lepiej oddaj je komuś, kto zapewni im odpowiednie warunki! Jak Ci wszystkie zdechną, to będziesz żałować, że nie dałaś im szans i teraz nie pływają sobie szczęśliwie gdzieś, gdzie byłoby im dobrze!
Ja sama też kiedyś trzymałam rybkę nie zdając sobie nawet sprawy jak się męczy! Był to Karaś w kuli :( :oops: :( Teraz już bym nie popełniła drugi raz takiego błędu! Mógł sobie szczęśliwie pływać w oczku wodnym na działce, zamiast w tym więzieniu u mnie w domu! Wszystko przed brak wiedzy na temat akwarystyki!!! Jeżeli ludzie, którzy mają o tym więcej pojęcia niż Ty, dobrze Ci radzą to posłuchaj ich rad! Rozumiem, że się do rybek przywiązałaś! Ja też kochałam swoją rybkę i właśnie dlatego wolałabym wiedzieć, że sobie plumka w stawie!!! A nie patrzeć jak sie obraca do góry brzuchem :(
A zanim kupisz następne rybki poczytaj jak najwięcej na temat tego jakie potrzebują warunki! Najpierw stwórz takie warunki u siebie w akwarium a dopiero potem wpuść rybki! :wink: Wtedy na pewno one bedą szczęśliwe i Ty też będziesz mieć satysfakcję i radość z ich hodowania :D Życzę powodzenia :mrgreen:


marciuha

wzg
Narybek
Narybek
Posty: 48
Rejestracja: 8 listopada 04, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: co mu jest??

Postautor: wzg » 12 listopada 04, 16:50

dobrze wiem poprawie sie ale potrzebuje troche czasu. Kupiłam dzisiaj 3 kosiarki żeby glony jadły(fajnie sie tak razem trzymają) neonki dokupie na poczatku grudnia, a ze skalarem to pomysle.
Widziała dzisiaj w sklepie sumiki szkliste zauroczyłam sie i nie wiem czy moge je kupić bo znowy dostane opierdziel...przpominam że mam 65l 25*C 3 kosiarki, skalar welon kiryśnik i neona
Wszędzie Zawsze Gocław

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości