[Toruń] Lampa LED Aqua Illumination AlVega Color

Tomek881
Ikra
Ikra
Posty: 4
Rejestracja: 8 lipca 19, 23:00

[Toruń] Lampa LED Aqua Illumination AlVega Color

Postautor: Tomek881 » 8 lipca 19, 23:07

Zlikwidowałem akwarium; zostało mi trochę sprzętu, chciałem zostawić, ale szkoda by leżało i się kurzyło. Coś dla prawdziwych morszczuków!

Lampa LED Aqua Illumination AlVega Color

Zdjęcia wyslę na maila.

AI-Vega to oprawa oświetleniowa LED nowej generacji od Aqua Illumination. W porównaniu z poprzednimi produktami, popularnymi AI-Sol i Sol-Blue, AI Vega oferuje dodatkowe kolory LED i 6 kanałów sterowania. Każda oprawa LED zawiera następujące diody LED:
• 4-Cree XM-L Cool White/zimna biel
• 4 - Cree XP-E Royal Blue/królewski błękit
• 4 - Cree XP-E Blue/niebieski
• 4 - OSRAM OSLON Deep Blue/głęboki błębit
• 2 - Cree XP-E Greek/zieleń
• 2 - OSRAM OSLON Deep Red/głęboka czerwień
Bezprzewodowy kontroler pozwala na nieskończoną kontrolę 6 kanałów oświetleniowych, tworząc szeroką gamę kombinacji kolorów, wraz z programowaniem efektów specjalnych, takich jak chmury i błyskawice.

Lampa, kupiona nowa ok. rok temu, używana przeze mnie przez ok 5msc., stan wizualny i techniczny 100%.
W zestawie sprzedaję oryginalny zasilacz (nigdy niezalany, nawet bez zarysowań), śruby mocujące i linki, kontrolera nie kupowałem.

Chciałbym za całość 1,500zł

Cena nowego zestawu wynosi ok. 2,500zł: lampa 2,000, zestaw montażowy 150, zasilacz 350

Tomek881
Ikra
Ikra
Posty: 4
Rejestracja: 8 lipca 19, 23:00

Re: [Toruń] Lampa LED Aqua Illumination AlVega Color

Postautor: Tomek881 » 29 sierpnia 19, 22:23

nowa cena - 1200zł!!!!!

Awatar użytkownika
bojovniczka
Ikra
Ikra
Posty: 7
Rejestracja: 4 listopada 19, 09:33
Lokalizacja: Łódź

Re: [Toruń] Lampa LED Aqua Illumination AlVega Color

Postautor: bojovniczka » 4 listopada 19, 10:06

możesz ze mną przejść na priv? podałabym e-maila do siebie bo chyba bym się zakręciła
Masz problem z rozstępami? Sprawdź jak można go rozwiązać https://strialys.pl

Wróć do „Sprzedam”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości