[Kępno] Sprzedam zbiornik 440l wraz z osprzętem

Awatar użytkownika
Doody
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina

[Kępno] Sprzedam zbiornik 440l wraz z osprzętem

Postautor: Doody » 21 września 17, 19:16

Witam,
W związku z problemami zdrowotnymi zmuszony jestem sprzedać zbiornik 440l 160 x 55H x 50cm wykonany ze szkła 10mm przez profesjonalną wrocławską firmę w 2009r. Do zbiornika mam pokrywę aluminiową czarną z firmy Zoolight (klapa dwudzielna). Oświetlenie było przerabiane więc można uznać, że go nie ma ale dzisiaj i tak każdy zakłada diody do takiego zbiornika więc można je dołożyć we własnym zakresie. Filtr Unimax 700 z lampą UV. Szafka pod zbiornik wykonana na wymiar przez profesjonalna firmę z płyty wiórowej z drzwiczkami i szufladami z MDF-u (podwójny blat, podwójne przegrody, tylna ściana również w płyty wiórowej) Kolor frontów - dąb. Butla 6l CO2 (pusta) wraz z reduktorem, zaworkiem precyzyjnym Camozzi i elektrozaworem. Kiedyś kosztowało mnie to fortunę ale oddam całość za 1100 PLN. Jeśli będą zainteresowani podeślę zdjęcia z wymiarami szafki i innych gadżetów. Dokładam do tego oczywiście wszystka co mam a już mi się nie przyda (oprawki do świetlówek, siatki do ryb sole do nawożenia itp itd). Odbiór ewentualny wyłącznie osobisty (jestem z Kępna - południowa Wielkopolska)
Myślę, ze cena jest atrakcyjna. Sprzęt ma już swoje lata ale filtr pracuje bez zarzutu. Pokrywę trzeba trochę podpicować ale wygląda nieźle.
W moim podpisie są zdjęcia jak to kiedyś wyglądało :wink:

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator

Re: [Kępno] Sprzedam zbiornik 440l wraz z osprzętem

Postautor: osama » 21 września 17, 20:03

A takie było piękne akwarium. Szkoda, że musisz rezygnować.

Zdrowiej szybko i zakładaj coś większego ;)

Pozdrawiam.
Akwaria: 240l---72l Dawno temu: 3x28,8l---112l Plany na przyszłość: 2x870l (145x120x50)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
Doody
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina

Re: [Kępno] Sprzedam zbiornik 440l wraz z osprzętem

Postautor: Doody » 21 września 17, 20:05

Dzięki Osama za życzenia i za dostosowanie postu do regulaminu bo pamięć zawodzi :wink: