ZESTAW CO2 PREMIUM EXCLUSIVE Z BUTLĄ 5L i 2L

ravage
Ryba
Ryba
Posty: 319
Rejestracja: 3 lipca 14, 19:08

ZESTAW CO2 PREMIUM EXCLUSIVE Z BUTLĄ 5L i 2L

Postautor: ravage » 4 maja 18, 11:18

Opis aukcji tutaj ze zdjęciami
http://allegro.pl/zestaw-co2-premium-ex ... 56912.html

Używany KOMPLETNY ZESTAW CO2

Zestaw CO2 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich akwarystów, dla których hodowla roślin ma priorytetowe znaczenie. Dzięki dozowanemu dodatkowo z butli dwutlenkowi węgla rośliny akwariowe rosną aż 10 razy szybciej niż ma to miejsce w standardowych zbiornikach bez systemu CO2.

W skład proponowanego przez nas zestawu CO2 wchodzą:

butla CO2 5l

Zbiornik jest dokładnie pomalowany zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami w Europie. Zawór butli spełnia wszystkie kryteria jakie powinien spełniać w UE. Butla posiada jeszcze 7lat legalizacji, to znaczy że przez ten okres nie będą mieli Państwo najmniejszego problemu z jej napełnieniem. Butla sprzedawana przez nas jest pusta i należy ją napełnić. Posiada płaskie dno; wysokość butli: 54 cm; średnica butli: 12 cm

Zawór bezpieczeństwa

Profesjonalny zawór polskiej firmy GCE. Spełniający wszelkie normy, gwarantujący maksimum niezawodności.

Reduktor CO2

Przeznaczony do akwarystyki reduktor firmy Magnum. Przez lata wyrobił sobie bardzo dobrą opinię ze względu na całkowitą niezawodność. Reduktor posiada 2 zegary, jeden wskazuje ciśnienie w butli, drugi zegar pokazuje ciśnienie wyjściowe. W akwarystyce największe znaczenie posiada reduktor wskazujący ciśnienie w butli, dzięki niemu wiemy kiedy gaz się skończy.

Włoski elektrozawór ACL 3,5W (kompletny, z wtyczką)

Elektrozawory, które Państwu oferujemy nie są tanimi chińskimi wyrobami, ale niezawodnymi i bezpiecznymi komponentami naszych zestawów CO2. Solidne wykonanie i niska temperatura pracy sprawiają, że każdy, kto choć raz użyje naszych elektrozaworów, na stałe się do nich przywiąże. Elektrozawory włoskiej firmy ACL są objęte łącznie aż pięcioletnią gwarancją, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. ACL to obecnie jedyna europejska firma, która wyspecjalizowała się w produkcji w pełni bezpiecznych i niezawodnych elektrozaworów o tak niskiej mocy. Obecnie na rynku roi się od tanich, a zarazem awaryjnych elektrozaworów takich firm, jak GRÜN SYSTEM czy Q-pneumatic. Usilne promowanie elektrozaworów tych firm spowodowane jest bardzo niską ceną w zakupie i wysoką marżą. Niestety tej pokusie wielu sprzedawców nie może się oprzeć i bezpieczeństwo klienta schodzi na drugi plan.

Zawór dławiący Camozzi

Jest to obecnie bezkonkurencyjna pozycja jeśli chodzi o jakość wykonania i precyzję. Ten zawór na pewno się ulegnie samorozregulowaniu i nie pozbawi Cię całej obsady.

Metalowe nyple i złączka Camozzi (z uszczelkami)

Wąż PU 3 metry

Wąż poliuretanowy odporny na wysokie ciśnienia idealnie nadaje się do systemów CO2. Posiada ogromne walory estetyczne, ponieważ jest idealnie przeźroczysty i nie bieleje w wodzie.

butla CO2 2l

butla Co2 2l (42cm) Aquario z zaworem. Jest ona nie pełna. Posiada płaskie dno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość