Warzywa w akwaruim

The_makaron
Ikra
Ikra

Warzywa w akwaruim

Postautor: The_makaron » 21 listopada 17, 22:38

Nie mam zamiaru wykłucać się z innymi użytkownikami więc jeśli jesteś przemądrzałym akwarystą to idź utop się w swoim "hobby". A co do użytkownika abiba to twój post został zgłoszony za hamskie kometnowanie. Skoro taki mądry jesteś to po prostu nie odpowiadaj innym. Ogarnij się i powodzenia. A co do drugiego użytkownika to na obsadach się nie znam więc co mam w niej zmienić?
Ostatnio zmieniony 22 listopada 17, 07:44 przez The_makaron, łącznie zmieniany 1 raz.

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina

Re: Warzywa w akwaruim

Postautor: abiba » 21 listopada 17, 23:52

ręce opadają . Hobby?! lubi patrzeć na ryby (jak sie męczą )
Jestem dość tolerancyjny w kwestii obsad warunków itd ale to co ty odpierdzielasz nawet mnie ruszyło .

miałem coś jeszce napisać ale skasowałem bo bym jeszce bana dostał.

Awatar użytkownika
barttsw
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina

Postautor: barttsw » 22 listopada 17, 07:23

The_makaron pisze:Czy w obsadzie coś zmienić
zacząlbym od podstaw od czytania
a jak chcesz dosłowna prawdę to cala obsada do wymiany

The_makaron
Ikra
Ikra

Postautor: The_makaron » 22 listopada 17, 07:46

abiba pisze:ręce opadają . Hobby?! lubi patrzeć na ryby (jak sie męczą )
Jestem dość tolerancyjny w kwestii obsad warunków itd ale to co ty odpierdzielasz nawet mnie ruszyło .

miałem coś jeszce napisać ale skasowałem bo bym jeszce bana dostał.

Skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem i zwykłe akwarium uważasz za tortury dla ryb to nie wiem chyba kilka rybek w basenie trzymasz. Nara

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator

Postautor: osama » 22 listopada 17, 08:00

Nie wiem, co masz w akwarium, nie widzę o co poszło. Coś mi się wydaje, że nie tą część postów inny moderator skasował.

Ale musisz wiedzieć, że za pisanie prawdy jeszcze nikt na tym forum nikogo nie ukarał.
Jeśli masz przerybione akwarium, bałagan z obsadą, to większość problemów jakie masz w zbiorniku wynika z Twoich błędów.
O krasnorosty nie jest łatwo, wysoki poziom związków azotowych, brak podmian wody często są jedną z przyczyn zaglonionego akwarium.
Co więcej, duża ilość krasnorostów pomaga utrzymać przy życiu ryby, bo pochłaniają azot.
Jeśli oczekujesz od nas pomocy, to musisz dać sobie pomóc. Bez podstawowych informacji o akwarium nie jesteśmy w stanie nic podpowiedzieć.
Akwaria: 240l---72l Dawno temu: 3x28,8l---112l Plany na przyszłość: 2x750-800l (140x110x50)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Hunter » 22 listopada 17, 09:34

Nikt nic nie kasował. Treść pierwszego posta została zmieniona przez autora w trakcie toczącej się już dyskusji.

Przykro mi The_makaron, że swoimi działaniami sam zamykasz dyskusję. Nawet nie mamy możliwości zweryfikować Twojego zgłoszenia postu. Na chwilę obecną temat nie ma najmniejszego sensu merytorycznego.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek