[Kęty/Wysyłka] Kupa roślin z przycinki - 40zł z wysyłką

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

[Kęty/Wysyłka] Kupa roślin z przycinki - 40zł z wysyłką

Postautor: Hunter » 27 maja 18, 13:04

Cześć :)
Posiadam kilka ciekawych roślin z przycinki, jedna mniej drugie bardziej wybarwione - wiadomo jak to w akwarium ;) W każdym razie wszystkie submersyjne, tzn hodowla podwodna i bez problemu powinny się przyjmować w nowym akwarium, wycięte prosto z akwarium. Preferuję szybką decyzję od potencjalnego nabywcy, gdyż rośliny stoją w wiadrze od dziś od południa, na dniach trzeba spakować i wysłać, a jak nie to do kosza 8)

Hydrofilia polysperma - pędy ok 7szt 10-15cm - trochę zielonej sałaty rosnącej praktycznie w każdych warunkach
Ludwigia palustris ok 7 pędów ok 10cm - ładna, wybarwiona, chociaż w akwariach z mniejszą ilością światła pewnie pójdzie w róż. Zasadniczo mało wymagająca. Pociągnie nawet w LT.
Rogatek rdzawy około 4szt 7-10 cm pędy. Mylić z popularnym Rogatkiem sztywnym (ten zielony co rośnie absolutnie wszędzie). Rdzawy dość wymagający. Sporo światła, wolny wzrost raczej do HT :)
Rotala colorata około 8szt 10-15cm gałązek. Niestety u mnie zielono-różowa. Nie lubi warunków jakie panują w moim baniaku. Na zielono będzie rosła nawet w LT, kolory złapie przy dobrym nawożeniu CO2 i dużej ilości światłą.
I trochę chwastów :)
hydrocotyle sp japan duża garść. To roślina rosnąca w każdych warunkach, nie potrzebuje dużo światła.
Hemianthus micranthemoides - garść Dużego Heńka. Pędy długości około 10cm, fajne krzaczki i kępy można formować ;) Daje rady też w LT, choć rośnie wolniej.
Heterenthera zosterifolia - kilka-kilkanaście pędów tego "chwastu" ;)
Rotala macrandra spora garść. Niestety u mnie straciła kolor, bo od kilku tygodniu skręciłem światło i jadę na LT. Aktualnie zielona, wpadająca w róż.

Sporo tego, naprawdę sporo. Za całość 40zł z wysyłką, którą organizuje na własny koszt na życzenie albo kurierem, albo paczkomat inpost. Poczta i jej terminowość nie wchodzi w grę :P

Proszę o priv lub komentarz :)
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: [Kęty/Wysyłka] Kupa roślin z przycinki - 40zł z wysyłką

Postautor: Hunter » 28 maja 18, 12:20

Nieaktualne.
Dziękuje za zainteresowanie i już niebawem kolejna porcja :)
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek