LUDZIE POMOCY!!! POMOC NA JUŻ KRAB TĘCZOWY PO WYLINCE!!! POTRZEBUJĘ PILNYCH ODPOWIEDZI!!!!

Mania93
Ikra
Ikra

LUDZIE POMOCY!!! POMOC NA JUŻ KRAB TĘCZOWY PO WYLINCE!!! POTRZEBUJĘ PILNYCH ODPOWIEDZI!!!!

Postautor: Mania93 » 5 stycznia 18, 18:46

Witam serdecznie,
Mój mąż kretyn wyjął wylinkę Kraba tęczowego z wody i wspólnie z dziećmi zrobił pancerzowi "pogrzeb w sedesie". Nie wiedział że tak ma być i myślał że ta wylinka to zdechły krab (żywego boroka nie widział bo był schowany) i go pochowali w ściekach wylinkę oddając honory :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: .

Błagam pomóżcie. Co zrobić żeby zastąpić może w jakiś sposób mu brak wapna z wylinki którą by zjadł.
Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedzi.

Regulamin AquaForum rozdział I Zasady Ogólne, punkt II Wątki, podpunkt 3.

Awatar użytkownika
kodzaj11
Akwarysta
Akwarysta

Re: LUDZIE POMOCY!!! POMOC NA JUŻ KRAB TĘCZOWY PO WYLINCE!!! POTRZEBUJĘ PILNYCH ODPOWIEDZI!!!!

Postautor: kodzaj11 » 5 stycznia 18, 19:19

W wodzie są potrzebne minerały jak i dla roślin tak i na budowanie nowych pancerzyków przez skorupiaki. Jeśli lejesz kranówę to wapna mu raczej nie zabraknie :)

Mania93
Ikra
Ikra

Re: LUDZIE POMOCY!!! POMOC NA JUŻ KRAB TĘCZOWY PO WYLINCE!!! POTRZEBUJĘ PILNYCH ODPOWIEDZI!!!!

Postautor: Mania93 » 6 stycznia 18, 11:28

No kranówę ale filtrowaną przez dzbanek. Do tego ugotowałam skorupki jajek i wlałam je do akwa razem z wodą z gotowania. No i zabijam mu ślimaki otoczki już kilka zjadł takich zamordowanych :D powinien z tego wyjść pełną gębą?