[250l] Oceanarium - dzień po dniu, krok po kroku...

Awatar użytkownika
Carolin
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 21 stycznia 10, 08:44
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: [250l] Oceanarium - dzień po dniu, krok po kroku...

Postautor: Carolin » 20 listopada 11, 18:36

Przeczytałam cały post od deski do deski co zajęło mi kilka dni ;d Bardzo pomocny i przede wszystkim dodający odwagi do założenia własnego oceanarium :D Oczywiście jest piękne, ale wszyscy to już wyrazili w różnoraki sposób, więc nie będę się powtarzać. Widzę, że nie piszesz już tak często, a szkoda, bo twój post wciągnął mnie jak Szpilki na Giewoncie xd Ale mam nadzieję, że od czasu do czasu coś jeszcze napiszesz, byle bogatego w treść i zdjęcia :) pozdrowionka!
"Pozory mylą"- powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej...

tukan
Ikra
Ikra
Posty: 7
Rejestracja: 2 marca 12, 23:36

Re: [250l] Oceanarium - dzień po dniu, krok po kroku...

Postautor: tukan » 9 marca 12, 23:31

Witam
Skończyłem czytać i brak mi słów. Duży pozytyw. Gratulacje. Chętnie bym zobaczył i przeczytał co tam się w twoim akwa dzieje??

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Carolin
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 21 stycznia 10, 08:44
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: [250l] Oceanarium - dzień po dniu, krok po kroku...

Postautor: Carolin » 26 lipca 12, 18:30

Ciekawa jestem jak wygląda twoje akwa po takim czasie :P Pilnie wczytywałam się w twój dziennik, a że nareszcie fundusze uzbierałam, zabieram się do tworzenia mojego własnego kawałka oceanu, dlatego czytam i wnikam we wszystko jeszcze raz :D I bardzo ciekawi mnie jak to wszystko wygląda po takim czasie :)
"Pozory mylą"- powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości