Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Postautor: ciosek » 8 maja 05, 19:31

akwakamas, zrób cwaniaku restart, zakup 60% nowych roślin i poprzycinaj stare... zobaczymy czy nie bedzie pusto! oczywiscie mozesz kupic rozlin za 200 zł i nie bedzie pusto... niestety ja nie dysponuje takimi srodkami (na same rosliny chyba tyle na raz bym nie wydał). Specjalnie dla ciebie wrzuce foty... jeszcze dzisiaj... (Ech... sorry za wybuch, ale typek mi tez zaczyna działaś na nerwy:) ).

lukas, Narazie mam pare ramirez i harem kakadu :/, szczerze mowiac boję się trochę jeszcze coś dokładać, bo z moich obserwacji wynika że kakadu opanowały dno - co najmniej połowę dna... i nie chce zbytnio aby doszło do niepotrzebnych napięć. Myślałem o borelli, lub aby nawiązać kontakt z hodowcami i zdobyć jakąś rzadszą formę ;), czas pokaże. Może nie beda to jednak tak 100% pielegniczki jak planowałem.
Jeżeli chodzi o inne ryby to planuje (przy najblizszym napływie gotówki) kupić pstrążenice, i oddać gupiki, molinezje i platki. I ewentualnie dosadzić pare roślin, żeby taki wielmożny pan akwakamas... ach... nie ważne, oszczędze sarkazmu (Byłem u spowiedzi :P)

pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Postautor: Dave » 9 maja 05, 14:00

Jeżeli chodzi o inne ryby to planuje (przy najblizszym napływie gotówki) kupić pstrążenice, i oddać gupiki, molinezje i platki

Ciekawe, pstrazenice to bardzo fajne, ale tez bardzo rzadkie ryby A ie boisz sie, ze podczas czyszczenia zbiornika ci powyskakuja. To wrecz "ryby lataace", wiec nalezy z nimi uwazac. A myslisz o, jakims konkretnym gatunku, czy kupisz, jaki bedzie? Pstrazenica marmurkowa jest chyba najladniejsza.

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Postautor: ciosek » 9 maja 05, 14:06

no są w sklepie marmurkowe, 10 zł szt :/ no cóż.... trzeba sie bedzie szarpnąć. Jeżeli o wyskakiwanie, to raczej nie... poprostu jak bedzie otwarta pokrywa, to caly czas bede miał akwarium na oku... a podczas nieobecnosci bede zamykał pokrywe :).

maciek
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 24 września 05, 14:54
Lokalizacja: zakopane

Re: Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Postautor: maciek » 27 września 05, 20:44

interesujace

Partyk_zdw
Narybek
Narybek
Posty: 22
Rejestracja: 3 grudnia 05, 14:37

Re: Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Postautor: Partyk_zdw » 28 grudnia 05, 21:37

ja fotki nie wiedze :cry:
mam w 60l
2xkiryski
4xgupiki
5xżałobniczek
7xneonek
1xmułojada
wiem rze zła obsada ale za 1-2tyg do 105-250-200-150-180-300l

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Moje akwarium [240 l-przygotowane pod pielęgniczki]

Postautor: ciosek » 28 grudnia 05, 22:06

nie ma to jak odkopywac posty... patryk, nie rób tego wiecej, jakby co to upomnialem, pozniej beda ostrzezenia.

Zamykam temat, bo to juz nie aktualne.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości