Akwarium Aquagirl

Ocena:

2
1
3%
3
6
21%
4
11
38%
5
11
38%
 
Liczba głosów: 29
Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Akwarium Aquagirl

Postautor: Dave » 4 października 05, 15:08

Tak to nana. Akwarium bardzo ladne, tylko jedna rzecz mi sie nie podoba. Masz za duzo krytokoryn blisko przedniej szyby. Rozsadzic ich czesc na tyl akwarium. Piekna akarka. Zastanawiam sie, czy nie hodowac ich zamiast skosnych.

Awatar użytkownika
lukasz
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 798
Rejestracja: 28 stycznia 05, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium Aquagirl

Postautor: lukasz » 4 października 05, 16:13

Fajne sa te akary i kiryski.Ja bym roponował tobie podobnie jak Dave przesadzenie kilku sztuk kryptokoryn na tył akwarium!Będzie o wiele lepiej jak tak uczynisz
As águas de Ámérica do Sul são bonitas para mim e eu amo-o :).


CZAS PRZEBUDZENIA :) .

Aquagirl
Ryba
Ryba
Posty: 160
Rejestracja: 11 sierpnia 04, 09:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akwarium Aquagirl

Postautor: Aquagirl » 4 października 05, 19:40

Dave i lukasz - ten wlasnie manewr zostal poczyniony w wakacje i dlatego tez pisze, ze dam niedlugo upgdate - musze tylko nowe foty zrobic :)

maroni jest gatunkiem pogardzanym przez milosnikow temporalisow, metae, herosow notatusow i ryb tego rodzaju.. podobno sa nudne i ... male... ale jak sie ma 112l to nie mozna miec pawiookiej przeciez ;)
jak dla mnie sa naprawde w porzadku :) obserwacja zmiany barwy zaleznie od sytuacji w akwa i wokol niego jest po prostu pochlaniajaca :) do tego utrudnienie zwiazane z bardzo rzadkim dobieraniem sie tego gatunku w pary.. :)
generalnie polecam :)
116l: 3*Akara z Maroni, 2*kiryski spiżowe, 2*kiryski Sterby, 3*bocje siatkowane, zbrojnik albinos, zbrojnik niebieski;
52l: neony*10, 1*A.Agassizi,razbora klinowa, Black Molly, 2*kiryski nanusy,3*otoski;

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości