jaką wode dolać przy odmulaniu

mak3
Ryba
Ryba
Posty: 101
Rejestracja: 3 grudnia 08, 23:39

Re: jaką wode dolać przy odmulaniu

Postautor: mak3 » 6 grudnia 08, 22:36

Dziękujemy bardzo!Cieżko nam nie mając zielonego pojęcia o rybkach a do tego czytamy tak dużo ,że sami nie wiemy, co dalej robić.Zamierzamy mieć akwarium ok 100-120l i wtedy zrobimy jakiś raj dla podopiecznych od podstaw,a o te musimy się troszczyć tak jak umiemy i co nam tu podpowiadacie.Jeśli chodzi o molinezje to mamy:parke srebrnych(białe),parke pomarańczowych)z czarnymi plamkami),1 czarnego samca i 1 pomarańczowo-czerwonego samca(chyba,na nasze oko to może byc samica) i 4 neonki.Nie kupujemy nic choć wiemy,że neonki powinny być w grupie większej,bo dopiero co przestały zdychać poprzednie neonki i teraz obserwujemy je,czy są rybki żywe(aktywne) no i są,mają dużo roślinek i nie wiem czy dobrze,ale 2 filtry.1)300h 2)200/h lub 250/h nie mogę dojrzeć przez roślinki,ale dowiem się jak będzie mąż.

Awatar użytkownika
KaZ
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 703
Rejestracja: 24 października 08, 18:22
Lokalizacja: 3-City

Re: jaką wode dolać przy odmulaniu

Postautor: KaZ » 6 grudnia 08, 22:45

To ja może proponuję założyć wątek w dziale "akwarystyka słodkowodna". Opiszecie w nim swój zbiornik, tj wymiary, sprzęt (filtry, grzałki, oświetlenie i co tam macie), parametry, roślinność no i znanych już mieszkańców żeby było w jednym miejscu. Wtedy możemy zastanowić się co trzeba poprawić, a co zmienić lub dodać.
Bez baniaczkowy,
a kiedyś było tak:
45l "My little South America"

mak3
Ryba
Ryba
Posty: 101
Rejestracja: 3 grudnia 08, 23:39

Re: jaką wode dolać przy odmulaniu

Postautor: mak3 » 6 grudnia 08, 22:47

ok:)to zamykajcie ten wątek!!dziękuje.mam dziecko,ale do niego byłam przygotowana wczesniej,nikt nie dał mi go od tak z dnia na dzień(tzn dał,ale 9m-cy robi swoje),a tu kosmiczne rybki,nie płaczą,tylko pluskają się w wodzie,trącają pyszczakami i podpływają na jedzenie.założymy nowy wątek,ale juz nie dzisiaj,bo późno,pzdr

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: jaką wode dolać przy odmulaniu

Postautor: Jaro69 » 7 grudnia 08, 00:01

mak3 pisze:ok:)to zamykajcie ten wątek!!

Na życzenie zamykamy. :mrgreen:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości