Jakby spuchnięte oko bojownika

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
rafaell79
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 19 lutego 07, 07:47
Lokalizacja: Łódź

Jakby spuchnięte oko bojownika

Postautor: rafaell79 » 12 czerwca 07, 16:58

Ludzie pomocy akwarium mam od niedawna i jest to moja pierwsza choroba u ryby. Zauważyłem dzisiaj że mój bojownik ma jakby przezroczysty nalot na jednym oku. Wygląda to jakby było przezroczyste. Nie mam pojęcia co to za cudo. Błagam pomóżcie bonie wiem co mam robić i czy nie jest to zaraźliwe dla innych moich ryb. Od kilku dni zaobserwowałem tez ze niektóre ryby ocierają sie o przedmioty w akwarium. Ale nie wiedziałem żeby to robił ten chory bojownik i wogóle nie wiem czy to ma jakiś wpływ na to co mu wyskoczyło

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakby spuchnięte oko bojownika

Postautor: Tomek83 » 12 czerwca 07, 18:22

rafaell79 pisze:Ludzie pomocy

Trochę powagi...w tym wieku by się przydało...
Co do przypadłości bojownika może to być pleśniawka. Poczytaj o niej, na Forum jest dużo informacji. Jeżeli to ona to jest zaraźliwa, dlatego musisz bojownika leczyć.

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości