Chory mułojad i kirysek.

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
NEONEK
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 4 stycznia 06, 22:24

Chory mułojad i kirysek.

Postautor: NEONEK » 5 lutego 07, 23:23

cześć
Mój mułojad ma coś podobnego do lichej i niedokładniej pajęczynki ale ma to pod skórą.Co to jest i co mam podać skutecznego i taniego??I mój kirysek ma rane,czerwoną taką dość dużą ryske co mam zrobić tak jak mi polecił Dave mam nic nie robić dopóki nie pojawi się pleśń czy coś mu podać?? mułojad i kirysek oddychają normalnie.

h4rrY
Ryba
Ryba
Posty: 126
Rejestracja: 30 grudnia 06, 14:36
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Chory mułojad i kirysek.

Postautor: h4rrY » 6 lutego 07, 16:11

A czy chciałbyś sobie spacerować z otwartą raną? Nie będziemy jej opatrywać, poczekamy czy wejdzie Ci zakażenie czy nie...

Oczywiście że taką rybkę trzeba poddać leczeniu. Konkretnie chodzi o to by nie doprowadzić do infekcji. Polecam Akryflawine - koszt buteleczki 30 ml to około 3,50 zł

Co do mułojada, może jakieś foto? Dziwnie brzmi to z tą pajęczynką.

skalar11
Ryba
Ryba
Posty: 134
Rejestracja: 18 grudnia 06, 19:19

Re: Chory mułojad i kirysek.

Postautor: skalar11 » 7 lutego 07, 16:39

Zgadzam się z harym ale mułojad może to naturalne a tobie się wydaje nie wydaje mi się że skóra się wzroszła z czymś

[ Dodano: 2007-02-07, 16:41 ]
ale mułojad może to naturalne a tobie się wydaje nie wydaje mi się że skóra się wzrosła z czymś

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości