odpadające łuski

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Awatar użytkownika
Jakus
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 535
Rejestracja: 27 lutego 05, 15:35
Lokalizacja: Olsztyn->Pasym->Gdańsk

Re: odpadające łuski

Postautor: Jakus » 17 kwietnia 06, 23:07

Mokun a kto Ci powiedział że 24 stopnie to za wysoka temperatura dla welonków? Z tego co mi wiadomo to welonki mogą żyć i funkcjonować w temperaturze od 5 do 25 stopni więc 24 jest chyba ok i niewiem skąd Ci wychodzi 19 stopni...
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Akwarystów BOCJA www.bocja.org

Bystry
Ryba
Ryba
Posty: 161
Rejestracja: 30 lipca 05, 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: odpadające łuski

Postautor: Bystry » 18 kwietnia 06, 07:43

Moim zdaniem...:
1. Masz za małe akwa (czytałem ze dla jednego Weloona musi byc 50l a dla minimum dwóch 100l) nie wiem czy to prawda ale mi sie tak tez wydaje, teraz tak sobie patrze na moje akwa (112l) i sobie nie wyobrazam w nim 3 Welonów...one rosna ogromne :lol:
2. temperatura jak juz cos to niech bedzie około 20stopni...welony wytrzymuja spadki i podwyżeszenia temperatury:)

Mokun, co Ci to dało ze napisałas to samo co Akara...Troche to było DAREMNE...

Aka mi juz sie cierpliwosc dawno skończyła....niektórzy ludzie mnie wykańczaja psychicznie... :!:

Pozdro:)

[ Dodano: 2006-04-18, 08:44 ]
Jakus, zgadzam sie;)..aler tak jak napisałem najlepiej około 20stopni:)
Tetra Tec Ex 1200...:) nowy nabytek:D

Awatar użytkownika
Jakus
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 535
Rejestracja: 27 lutego 05, 15:35
Lokalizacja: Olsztyn->Pasym->Gdańsk

Re: odpadające łuski

Postautor: Jakus » 19 kwietnia 06, 00:49

Jakus, zgadzam sie;)..aler tak jak napisałem najlepiej około 20stopni

To napisz że najlepiej 20stopni choć ja nie uważam że to najlepiej bo najlepiej to zmieniać temperaturę w zależności od pory roku.
Pozdrawiam
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Akwarystów BOCJA www.bocja.org

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości