Leżenie na dnie Molinezji black molly.

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Rutkowsky1998
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 23 marca 21, 11:15

Leżenie na dnie Molinezji black molly.

Postautor: Rutkowsky1998 » 23 marca 21, 11:20

-litraż akwarium- 72l
-filtracja- asap 300 24h/7
-obsada zbiornika-Głupiki, Molinezje, Glonki, Kiryski
-pokarmy, którymi karmię podopiecznych- JBL tabs
-temperatura wody i jej parametry (jeżeli je znasz)- 30
-opieka sprawowana nad zbiornikiem (podmiany, odmulanie etc.)- \podmiany raz w tyg 20%
-zmiany w zachowaniu ryby-leżenie na dnie.
-zmiany na jej ciele-brak
Czołem załoga, szukałem podobnego tematu, niestety.. Mianowicie mój problem polega z rybkom "Molinezja black molly" . Jestem w trakcie przechodzenia ospy rybiej, podane Sera Costaforte dzień 3 wraz z Sera Ectopur- widać znaczną poprawę, dodatkowo podwyższona temp. do 29-30 stopni. C. Akwarium 72l. Molinezja jest strasznym żarłokiem i jest małym grubaskiem :rock: . W trakcie dnia chowa się przy filtrze, w roślinach i tam sobie "leniuchuje" leżąc. Zmierzyłem parametry wody- wszystko w najlepszym porządku. Dodatkowe napowietrzenie też jest przy wyższej temp. Kiedy podawany się pokarm- odżywa i szaleje razem z innymi. Tylko właśnie czasem ma takie "fazy" leżenia na dnie. Samiczkę narazie przeniosłem do kotnika w akwarium głównym. Czy może to być od przejadania się Molinezji czy jest to spowodowane czym innym może zbliżającym się prodem

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości