Brzanka różowe Dziwne zachowanie

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Czarnywrk
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 20, 11:17

Brzanka różowe Dziwne zachowanie

Postautor: Czarnywrk » 19 kwietnia 20, 11:28

Witam najpierw zacznę od obsady.
4-skalar
8-brzanki sumatrzanskie
4-molinezja biala
1-zbrojnik
2-płatki żółte
1-bojownik
2- ambularie"slimaki"
4-brzanki różowe
Akwa 330Litra robione samodzielnie, rośliny są gatunków nie znam :lol:

Problem polega na jednej z brzanek różowych nie mogę rozpoznać płci ale mniejsza o to.
Od wczoraj coś jej odbija jak by błędnik siadł gdy podpływa jedna z nich do niej to zaczyna wariować robi salta, fikolki i jak to tam można nazwać. Dodam, że w przeciągu dwóch tyg padły mi 3 rybki 2 płatki złoto-srebrno-kropkowane zrobiły się leniwe i padły, i jeden bojownik Czerwony-wspaniały też jak by mu błędnik wywaliło tylko kręcił się jak BMW w LPG :mrgreen: .
A co do brzanki znajomy akwarysta powiedział mi, że to gody i się jej chce dlatego reaguje tak na drugą rybę swojego gatunku, akwa ma pół roku.

Pokarm mieszany, spirulina multiwit, spirulina roślinna, Ochota mrożona, dafnia suszona, raz w miesiącu 10 krewetek żywych.

Edit:
Zauważyłem, że podczasz zbliżenia i szaleju wydziela się zniej biały śluz jak tak jak by kupka tylko Cieńsza i kulkowata. Coś jak za przeproszeniem sperma. Sorry za słownictwo ale to moje drugie akwa w przeciągu roku.

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości