Ryba plywa glowa do dolu

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
joannab83
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 18, 11:30

Ryba plywa glowa do dolu

Postautor: joannab83 » 16 września 18, 11:36

Witam,

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow ale mieszkam za granica i nie posiadam polskiej klawiatury.

Dopiero zaczynam przygode z akwarium. Mam male akwarium w celu nauczenia sie najpierw i za 2 - 3 miesiace planuje kupic wieksze. Problem jest taki ze jedna z rybek plywa w pionie glowa w dol. Musialam wyjac ja z akwarium bo porywal ja prad, Wyglada jakby miala cos z kregoslupem. Macha pletwami i rusza oczami energicznie ale reszta ciala jest jakby sparalizowana. Musialam przesniesc ja do pojemnika mniejszego gdszie w zasadzie jest ciagle w jednym miejscu. Inne rybki tej samej rasy plywaja energicznie i nic im nie jest. Filtr jest dosc mocny i mam wrazenie ze musiala uderzyc gdzies i cos sobre zrobic. Nie wiem co poczac :( jest tak od wczorajszej nocy.

Akwarium 20 L, 4 gupiki i 3 male (nie znam nazwy, wyglada jak neonka ale cala przezrozcysta). 2 kiriski.
Woda tydzien temu sprawdzana perfekcyjna, dzis dla pewnosci wlalam 5 ml produktu na nitraty.
https://acuarioadictos.com/foros/threads/pez-nada-con-cabeza-hacia-abajo-help.5257/#lg=post-29669&slide=0

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości