Platka

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Wilk999
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 4 lipca 14, 12:05

Platka

Postautor: Wilk999 » 19 lipca 14, 08:46

Wczoraj mój kolega kupił sobie 2 Platki do Akwarium 120l bo on tylko je hoduje i ma ich razem 10 ale każda nawet jedna którą wczoraj kupił i ma odgryziony troche ogon pływa normalnie a jedna siedzi przy dnie i mówi mi ze ona ma jedno oko normalne a drugie jak by spleśniałe dodatkowo powiem że ona żadko pływa i jak leży na dnie to czasami przewraca sie na boki nie wiem co mam mu odpowiedzieć najgorsze jest to że on nie ma innego akwarium jak by była chora a sklep jest od niego 10 km Pomocy ! :sad:
Wolf

malami90
Narybek
Narybek
Posty: 88
Rejestracja: 7 stycznia 14, 09:11

Re: Platka

Postautor: malami90 » 19 lipca 14, 20:26

Witaj moim zdaniem jest już po rybce. Szkoda że nie mamy więcej informacji na temat akwarium. Typu obsada karmienie jak częst jakim pokarmem i konieczne parametry wody w akwarium...
malutka

Wilk999
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 4 lipca 14, 12:05

Re: Platka

Postautor: Wilk999 » 20 lipca 14, 09:26

Ops wiem co się dzieje w oko coś sobie zrobiła a nie pływa bo nie ma po pół każdej płetwy z obu stron biedaczka musze kupić płyn na szybsze odrastanie płetw bo żyje jeszcze teraz jest u mnie bo mój kolega nie chciał biedaczki . ;-)
Wolf

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości