Popatrzcie proszę na zdjęcie

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Popatrzcie proszę na zdjęcie

Postautor: osama » 12 września 08, 21:51

Peeps, gdyby na forum był obecny inny moderator na pewno już drugi temat byłby z miejsca zamknięty, więc daruj sobie z tym luzem. Jako mod mam obowiązek zadbać o to, żeby inni użytkownicy pisali zgodnie z regulaminem i uwierz mi, że bardzo bym chciał, żeby Twoje rybki wyzdrowiały. O chorobach wiedzy zbyt dużej nie mam (oprócz tych podstawowych) a jednak starałem się CI pomóc już pierwszym temacie.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

peeps
Ikra
Ikra
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 08, 18:13

Re: Popatrzcie proszę na zdjęcie

Postautor: peeps » 12 września 08, 21:55

To zamknij poprzednie tematy skoro uważasz, że nikomu w niczym nie pomogą.
Aczkolwiek uważam że gdyby ktoś miał wiedzę dotyczącą wymienionych przeze mnie leków i ich zastosowania w akwarystyce, a takowe posiadają, to ta wiedza mogłaby okazać się przydatna.

Mogłaby, ale niestety takiej wiedzy nie mam, bo nigdy w praktyce nie była mi potrzebna. Osama.
Ostatnio zmieniony 13 września 08, 09:50 przez peeps, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzisiaj jest uczniem wczoraj

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości