Chyba choroba

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Michał123456789
Ryba
Ryba
Posty: 194
Rejestracja: 18 grudnia 07, 17:57

Chyba choroba

Postautor: Michał123456789 » 2 marca 08, 15:46

Co to jest... moja samica gupika która jest w ciązy coraz częściej lezy na dnie .... normalnie lezy.... co to moze być?? Aha i jeszcze mam pytanie dlaczego samiec mojego prętnika karłowatego goni cały czas samice... jak sie spotkają to on ją odgania....
60l
harem prętnika karłowatego 1+2
6x neon innesa
3x neon czarny
5x kirysek
3x otosek
2x świderek (ślimak)
4x gupik pawie oczko 1+3
Żabka akwariowa i sumik

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
cegiel
Ryba
Ryba
Posty: 143
Rejestracja: 12 grudnia 07, 21:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chyba choroba

Postautor: cegiel » 2 marca 08, 17:30

Witaj,
odnośnie prętnika u mnie jest tak samo, z tego co pisali mi forumowicze m.in. Tomek (u niego jest podobna sytuacja) samiczki masz pewno dużo mniejsze od samca i nie jest on nimi narazie zainteresowany. Druga wersja to taka, że prętnik jest z importu (czy jakoś genetycznie modyfikowany) i zatracił właściwości rozrodcze. U mnie też je gania i to dość ostro, ale po samiczkach jakoś nie widać uszkodzeń na ciele, płetwach. Ja się tym, już nie przejmuję.

pozdrawiam
Akwa: 25l
Bojownik syjamski 1 samiec -crowntail
Krewetka Amano 5 szt.

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości