koniec choroby?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z chorobami ryb powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów. Tematy odbiegające od standardów będą usuwane.
Tygrysek
Narybek
Narybek
Posty: 48
Rejestracja: 19 stycznia 08, 12:19

koniec choroby?

Postautor: Tygrysek » 25 stycznia 08, 21:55

Mam ważne pytanie w zwiazku z przebytą przez rybki ospą. Kiedy zauważyłam , że kropki zniknęły nie wiedziałam czy przestać już podawać lek czy nie... Odstwaiłam lek myśląc, że juz po chorobie, ale mimo, że przez tydzień wszystko było w porządku to ostatnio kilka rybek zaczęło się znowu ocierać o kamienie w akwarium. Czy mam wznowić leczenie?
''Nil mirari, nil indignari, sed intellegere...''

gierek96
Narybek
Narybek
Posty: 22
Rejestracja: 24 stycznia 08, 19:24

Re: koniec choroby?

Postautor: gierek96 » 25 stycznia 08, 22:44

u mnie jak byla choroba , to po wyleczeniu nadal od czasu do czasu stosuję preparat.

Awatar użytkownika
Seraphim
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1745
Rejestracja: 26 listopada 07, 15:45
Lokalizacja: W-wa Wesoła

Re: koniec choroby?

Postautor: Seraphim » 25 stycznia 08, 22:48

gierek96 pisze:u mnie jak byla choroba , to po wyleczeniu nadal od czasu do czasu stosuję preparat.


Profilaktyki z chemią się nie stosuje, powinno się jeszcze przedłużyć leczenie na jakiś czas, a później przefiltrować wodę węglem aktywowanym.
Nothing runs like a Deere.

Wróć do „Choroby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości