Chris Lukhaup w Hong Kongu!

Awatar użytkownika
Saiqpat
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 04, 23:46
Lokalizacja: Wrocław

Chris Lukhaup w Hong Kongu!

Postautor: Saiqpat » 10 marca 11, 08:41

Dostałem e-mail od Chrisa Lukhaupa że wybiera się do Hong Kongu oraz innych częsci Chin.
Ma w planach odwiedzić m.in. naturalne środowisko krewetek BEE. Będzie to absolutna nowość - nikt jeszcze nie udokumentował tego miejsca!!!
Ma również w planach przeprowadzić wywiad z członkami Creative Aquascape Union

Chris poprosił mnie abym tłumaczył i publikował w Polsce na bieżąco przebieg wyprawy:) Jak tylko będę dostawał nowe porcje informacji będę publikował na BLOGU oraz w miarę możliwości na forach internetowych (niestety duża ilość obowiązków może powodować iż w różnych miejscach w różnym czasie news się pojawi.)

Obrazek

[ Dodano: 16 Marzec 11, 22:01 ]
Chris Lukhaup w Hong Kongu - dzień 2
Dzisiejsze doświadczenie było jednym z moich najtrudniejszych.

Wstaliśmy wcześnie rano aby wyruszyć na północny wschód aby poszukać krewetek.
Po godzinie w autobusie i kolejnych 30 minutach na łódce dotarliśmy w końcu na "samotną" wyspę, gdzie oczywiście natychmiast zaczęliśmy zastanawiać się gdzie się krewetki chowają przed nami. Znaleźliśmy je w niewielkim strumieniu o długości raptem kilku kilometrów aczkolwiek o dużym spadku. W pobliżu jego ujścia znaleźliśmy nawet ich 3 gatunki.

Następnie udaliśmy się w górę strumienia... Miałem oczywiście bardzo dużo sprzętu do... Obrazek

Całość plus sprawozdanie z dnia 1 i 3 na blogu www.saiqpat.pl
www.akwaria.pl/forum
Zapraszam na forum o krewetach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości