Rafy koralowe Półwyspu Synaj (Egipt)

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rafy koralowe Półwyspu Synaj (Egipt)

Postautor: Jaro69 » 30 marca 08, 00:23

Franca81 pisze:jaro_kapsel napisał/a:
Aigel, gratulacje, super fotki, należałoby Ci się piwko za nie

A mi to już nie? :impra:

Obrazek
sorki. :oops:

Po korekcie:
Franca81 i Aigel, gratulacje, super fotki, należałoby Wam się po piwku za nie Obrazek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Rafy koralowe Półwyspu Synaj (Egipt)

Postautor: Aigel » 30 marca 08, 08:50

artur_89 pisze:Michał, mogłeś sobie od razu przywieźć trochę skały :mrgreen: może dałbyś radę przemycić pod koszulką (L) ;-) pozdrawiam

Dal bym 10$ i bym przez granice wywiozl co bym chcial ;).

artur_89 pisze:PS. Tak poza tematem ile Was wyszła ta wycieczka na osobę??

kolo 3 tys na tydzien, ale spokojnie da sie zaliczyc wyjazd na poziomie za 2 tys. od glowy. A widoki pod woda takie same :).

Wildtom pisze:Michal, Stingraya widziales? mi sie udalo w tamtym roku, polowalem na mante ale niestety .... za to krowe morska udalo sie trafic i malego rekina

Tak to ta plaszczka chyba byla, ale glowy nie dam, napewno nie byla o manta ale bydle wielkie bylo. Z ciekawszyh stworow to ten nadymkowaty ze zdjecia, tez duze bydle i tez Franca sie go bala ;D.
Wlasnie jestesmy na etapie szukania kursu OWD, moze za rok glebiej zejdziemy :).

jak sie chce naprawde ponurkowac to trzeba sie wybrac wlasnie do Dahab. a jeszcze lepiej do Safagi albo jeszcze nizej na Marsa Alam- tam dopiero zaczynaja rozbudowywac infrastrukture turystyczna i to chyba wlasnie tam spedze nastepny urlop :) . Dobrzescie wybrali miejsce

Naszym glownym celem byl odpoczynek, ale oczywiscie miejsce wybieralismy pod wzgledem nurkowania. Hotel idealny ale tylko do odpoczynku bo oprocz hotlu nic nie ma w poblizu. Z tych miejsc ktore widzielismy Blue Hole zrobilo na mnie piorunujace wrazenie. Dahab jako miasto tez ma swoj klimat, targowanie sie o fajke wodna - bezcenne :).

jaro_kapsel pisze:Franca81 i Aigel, gratulacje, super fotki, należałoby Wam się po piwku za nie

No oki tylko mam nadzieje ze upomnienie sie Francy nie wplynie na wielkosc mojego piwa :twisted:

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Rafy koralowe Półwyspu Synaj (Egipt)

Postautor: Aigel » 28 czerwca 08, 12:51

Witam
Wszystkie nasze zdjęcia z łodzi ze szklanym dnem:
http://aquawiadomosci.pl/index.php?opti ... iew&id=124
oraz z nurkowań:
http://aquawiadomosci.pl/index.php?opti ... iew&id=137

Pozdrawiam
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości