Moja krewetka ma jajeczka.

Awatar użytkownika
Martina
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 30 września 06, 11:41
Lokalizacja: z Księżyca...

Re: Moja krewetka ma jajeczka.

Postautor: Martina » 1 grudnia 06, 21:21

Może lubią światło i wydaje im się że jak zapalisz, to znaczy że nadeszła pora karmienia, tak samo z moimi rybami, zapalałam rano światło to od razu wszystkie w prawym górnym rogu akwa się znajdywały i czekały na papu! Ale nie wiem, czy krewetki takie rozumne jak ryby... Ale myślę po prostu, że reagują na światło, może dlatego, że jak jest ciemno, to odpoczywają, a jak się jasno robi, to się stają aktywne. Tak jak w nocy. I tak, jak w dzień :D :D . Światło oznacza dla nich rozpoczęcie aktywności i szukania pożywienia.
Poszukuję limek czarnobrzuchych i żyrardynek metalicznych. Jeśli ktoś wie, gdzie można je kupić, widział je w jakimś sklepie, niech napisze mi e-maila. Mój e-mail: martina.85@onet.eu

Awatar użytkownika
kakteo
Ryba
Ryba
Posty: 103
Rejestracja: 25 sierpnia 05, 07:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Moja krewetka ma jajeczka.

Postautor: kakteo » 1 grudnia 06, 21:51

krewetki raczej nie lubią jaskrawego światła i mało prawdopodobne by wychodziły specjalnie jak się je zapali...
w prosektorium najweselej jest nad ranem...

Awatar użytkownika
Martina
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 30 września 06, 11:41
Lokalizacja: z Księżyca...

Re: Moja krewetka ma jajeczka.

Postautor: Martina » 1 grudnia 06, 22:37

No to może się stresują i pływaja po całym akwa od tej jasności... bo są oszołomione... Taki może być powód.
Poszukuję limek czarnobrzuchych i żyrardynek metalicznych. Jeśli ktoś wie, gdzie można je kupić, widział je w jakimś sklepie, niech napisze mi e-maila. Mój e-mail: martina.85@onet.eu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości