Jakie krewetki do żyworódek?

Martynluter
Ikra
Ikra
Posty: 8
Rejestracja: 4 lutego 06, 19:01

Jakie krewetki do żyworódek?

Postautor: Martynluter » 4 lutego 06, 19:29

Witam
Miałem długą przerwę w hodowli rybek ok 10 lat i wówczas nie było jeszcze krewetek akwariowych albo o nic nie wiedziałem.Czy mógłby mi ktoś napisać czy można je hodować z rybami żyworodnymi typu molinezje gupiki mieczyki neonki. Jeśli tak to jakie wybrać i jakie pełnią one funkcje w akwarium gdzie żyją czym się odżywiają. Czy nie wchodzą w konflikt np z kirysami czy kosiarkami. Z góry dziękuję na odpowiedz.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Saiqpat
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 04, 23:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie krewetki do żyworódek?

Postautor: Saiqpat » 4 lutego 06, 20:02

proponuje poczytac na stronie www.akwaria.pl/krewetki a co do ryb to krewety nie szkodza nikomu (chyba ze kupisz te z grupy macrobachium) za to ryby chetnie poluja na mlode krewcie.
www.akwaria.pl/forum
Zapraszam na forum o krewetach

Martynluter
Ikra
Ikra
Posty: 8
Rejestracja: 4 lutego 06, 19:01

Re: Jakie krewetki do żyworódek?

Postautor: Martynluter » 6 lutego 06, 20:53

Dzięki za info teraz już wiem więcej.

!!!!

Początkujacy hodowca...

Postautor: !!!! » 12 maja 06, 21:25

Hm... mam kule ale nie mam pojecia jakie rybki opróc bojowników mozna w niej hodowac :/ prosze powiedzcie mi czy np. neonki mozna trzybac w kuli, bo słyszłam ze bojowniki mozna ale jakoś nie mam ochoty na bojownika . wolała bym malutkie tybki typu. gupik, neonek ... Prosze odpiszcie :)

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie krewetki do żyworódek?

Postautor: A-kara » 12 maja 06, 22:23

Gość pisze:Hm... mam kule ale nie mam pojecia jakie rybki opróc bojowników mozna w niej hodowac :/ prosze powiedzcie mi czy np. neonki mozna trzybac w kuli, bo słyszłam ze bojowniki mozna ale jakoś nie mam ochoty na bojownika . wolała bym malutkie tybki typu. gupik, neonek ... Prosze odpiszcie :)



Najpierw moze troche poczytaj o rybach :shock: ZADNYCH ryb nie mozna trzymac w kuli. Tymbardziej neonow i gupikow. Najmniejszy dla nich zbiornik to 30-40l. Poczytaj troche forum, znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych informacji.
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości