Pokrywa:((

Bystry
Ryba
Ryba
Posty: 161
Rejestracja: 30 lipca 05, 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Pokrywa:((

Postautor: Bystry » 23 sierpnia 05, 22:14

Mam wielki problem mam akwarium 112l i dwie świetlówki Osram Special Flora po 18W + 2 odbłysniki i nie cos mi sie wydaje ze mam za mało swiatła :(:(:( jak mozna domontowac jakąc swietlówke do takiej pokrywy standardowej do 112l moze ktos wie i mi pomorze :)

Czekam z niecierpliwoscia :|
Tetra Tec Ex 1200...:) nowy nabytek:D

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Pokrywa:((

Postautor: Rama » 24 sierpnia 05, 00:01

A o jakie pomorze Ci chodzi...
Zachodnie czy wschodnie... Bo ja bym wybral bardziej srodkowa czesc naszego kochanego morza....
Nie rob tekstu z bledem jakas inna czcionka bo sie rzuca w oczy, a od teraz mam zamiar tempic bledy ortograficzne, bo juz mnie zaczynaja wnerwiac. Tak samo jak niektore literowki - przeczytac sie nie da....
Czy Wy macie (mieliscie) do szkoly podgorke??

Jaka masz ta obudowe skoro piszesz standartowa...??

Awatar użytkownika
dadi321
Ryba
Ryba
Posty: 177
Rejestracja: 24 lutego 05, 23:29
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Pokrywa:((

Postautor: dadi321 » 25 sierpnia 05, 21:57

oj Rama żeby tępić błędy ,najpierw trzeba samemu pisać poprawnie ,ja myślę że nie należy każdemu wytykać błędów bo jak widać nie ma ludzi nieomylnych , a to może tylko zniechecić do pisania postów ,sam czasami walnę jakiegoś byka i odczuwał bym spory dyskomfort gdybym musiał pisac posty ze słownikiem ortograficznym przy klawiaturze , oczywiście to nie znaczy że pochwalam pisanie łamaną polszczyzna można to zganic ale bez przesady to nie forum ortograficzne tylko akwarystyczne
360L z kominem 2Xhqi150W zwinniki , teczanka ,kosiarki,zbrojniki ,kiryski, barwniak czerwonobrzuchy
filtracja sump60l filtr wewnętrzny resun 3800L 2000l/h podłączony do filtra podżwirowego hagen PHkontroler lajon120 z regulacją temperatury

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Pokrywa:((

Postautor: Rama » 26 sierpnia 05, 14:40

Specjalnie napisalem tempic ...
Zeby pokazc jak to swietnie wyglada...Zajebiscie nie....

Wróć do „Zrób to sam”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości