???

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: ???

Postautor: Tomek83 » 17 października 08, 16:25

pat_14_ryk pisze:jak coś to ja jestem prawdopodobnie dysortografikiem i niebijcie mnie za to ...

Bić nie będziemy, co najwyżej dostaniesz ostrzeżenie. Dziś każdy chciałby być dys coś tam a tak naprawdę to jest lenistwo, bo nikomu nie chce się uczyć ortografii, taka jest prawda.
A wracając do tematu to nie opłaca się robić akwarium samemu, szczególnie nie mając o tym większego pojęcia, bo można sobie tylko kłopotów narobić i nic poza tym.
Ostatnio zmieniony 17 października 08, 18:41 przez Tomek83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: ???

Postautor: Jaro69 » 17 października 08, 17:02

pat_14_ryk pisze:how this make

Popraw to, jesteśmy na Forum polskojęzycznym to po pierwsze. Po drugie, jeśli uważasz się za takiego poliglotę, to jako nieco lepszy od Ciebie w tej dziedzinie poprawię: "how to make this".
pat_14_ryk pisze:jego wymiary to 81 cm długości,
23cm szerokości i 33cm wysokości

To daje 61,48 dm3, czyli litrów. Widzę, że nie tylko z angielskim i ortografią na bakier.
pat_14_ryk pisze:szybki mają grubość --> przednia i tylnia 3/4 mm. a boczne 5mm.

Tego na pewno sam nie zrobisz, a jeśli się za to zabierzesz, będziesz miał w pokoju 60l wody na podłodze. Nie wiem czy obiło Ci się kiedyś o uszy nazwisko Waldemar Frankiewicz, bardziej znany jako thewald? Pan ten, zrobił pewne obliczenia wytrzymałości szkła do budowy akwarium i zebrał to w tabeli.
Dla zbiornika o długości 80cm i wys. 30cm, min. grubość szkła potrzebnego do budowy zbiornika to 4,5mm, pod warunkiem zrobienia odpowiednich wzmocnień wzdłużnych. Czy czujesz się na siłach aby to zrobić samemu?
Pozwoliłem sobie spełnić prośbę Lo_Okiego.
Ostatnio zmieniony 17 października 08, 17:48 przez Jaro69, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lo_Oki
Ryba
Ryba
Posty: 388
Rejestracja: 7 czerwca 08, 19:33
Lokalizacja: Kobyłka

Re: ???

Postautor: Lo_Oki » 17 października 08, 17:40

Jaro69, proszę Cię popraw to cytowanie, bo w tej chwili wygląda to jakby to ja tworzył takie "cuda" ;)

Killu
Narybek
Narybek
Posty: 77
Rejestracja: 28 października 07, 19:44

Re: ???

Postautor: Killu » 18 października 08, 22:49

Boisz się przez allegro? Jest takie coś co nazywa się kurier i kosztuje to to zazwyczaj do 25zł ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości