obsada i tolerowanie sie meeki ?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
siiq
Narybek
Narybek
Posty: 37
Rejestracja: 30 sierpnia 06, 15:14
Lokalizacja: Kraków

obsada i tolerowanie sie meeki ?

Postautor: siiq » 30 sierpnia 06, 15:43

mam 240L akwarium 120x40x50cm jestem calkiem poczatkujący ;] ale zapalony zemnia akwarysta :P mam narazie tylko 2 parki meeki wogole ich nie widac ;] znaczy plywaja dobrze sie czują ale zaduze to akwarium musze sie naszukac rybek zeby sobie pooglądać chcialbym dozucic tam jeszcze 2 samce i 6 samic razem z tymi co juz sa to bedzie 12 rybek w 240 litrowym akwarium. Czy to nie za duzo nie chce mniej bo tak pusto bedzie moge ich tyle trzymać czy jak sie dobiorą w pary to reszte musze odlowić ?? i jeszcze jedno pytanie czy jak ktoras z par bedzie spodziewala sie malych rybek albo jak juz je splodzi to będą agresywne w stosunku do innych meek ?? akwarium jest tylko i wylacznie jedno gatunkowe :) z góry dziekuje za odpowiedziii :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości