Pielegnicowate 124l

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
Distr
Ikra
Ikra
Posty: 11
Rejestracja: 1 sierpnia 06, 13:20

Pielegnicowate 124l

Postautor: Distr » 1 sierpnia 06, 13:44

Prosze o pomoc w znalezieniu ryb do mojego akwa mam wszystko prucz ryb prosze o szybka odp
P.S CHODZI MI O RYBY PIELEGNICOWATE

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Pielegnicowate 124l

Postautor: Dave » 2 sierpnia 06, 18:43

Jakie ryby chcesz mieć? Mogę podać ci obsadę, ale nie będzie ci się podobać i rzucisz akwarystykę. Poszukaj ryb na AquaFoto i powiedz, które chcesz mieć koniecznie mieć, a my ci powiemy po ile ich dać. .


Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Pielegnicowate 124l

Postautor: Dave » 3 sierpnia 06, 12:32

To jakiś żart? Chcesz łączyć drogie, piękne i strasznie agresywne pyszczaki z Malawi z pielęgniczkami z Ameryki Południowej? Z tych ryb nie można złożyć porządnej obsady do 124 l. Jedyna jaka mi przychodzi do głowy to para Ramirez i harem Apistogramma Trifasciata.

Awatar użytkownika
Distr
Ikra
Ikra
Posty: 11
Rejestracja: 1 sierpnia 06, 13:20

Re: Pielegnicowate 124l

Postautor: Distr » 4 sierpnia 06, 21:47

Dave pisze:To jakiś żart? Chcesz łączyć drogie, piękne i strasznie agresywne pyszczaki z Malawi z pielęgniczkami z Ameryki Południowej? Z tych ryb nie można złożyć porządnej obsady do 124 l. Jedyna jaka mi przychodzi do głowy to para Ramirez i harem Apistogramma Trifasciata.



Ja nie chce laczyc ja chce 1 gatunek miec w akwarium tylko dalem zdjecia ryb ktore mi sie podobaja

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Pielegnicowate 124l

Postautor: Dave » 4 sierpnia 06, 22:06

Skoro chcesz mieć 1 gatunek ryb, to po co się pytasz o obsadę. Poszukaj o wybrańcu na google, upewnij się, że może żyć w 124 l, przygotuj akwarium i kup harem lub parkę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości