obsada w 112l

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Jerzy Berger
Ikra
Ikra
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 06, 15:21
Lokalizacja: Otmuchów

obsada w 112l

Postautor: Jerzy Berger » 27 maja 06, 15:32

cześć jestem nowy na forum i chciałbym przedstawić moją obsadę i zapytać się co wy na to:
para skalarów,1 ma juz 1,5 roku samiec i połowę mniejsz samica,1 samiec i 3 samice molinezji,3 małe kosiarki,1,5 otoska,tzn 1duży i jeden skarłowaciały,3 bystrzyki ozdobne,4kirysy spiżowe są u mnie od 1,5 roku,1 zbojnik niebieski,ok 4cm no i 3 ramirezki niestey same samce,3 krewetki filtrujące duże ok 4-6cm,i krewetki amano,wpusciłem 10,ale skalary przez 3 dni nie chciały coś jeść więc nie wiem ile ich zostało widze od czasu do czasu ok 5sztuk,ale kiedys krewetke amano nie widziałem pół roku więc nie wiem co otym myśleć.Akwarium jest prawie bez glonów,coś tam czasami wyskoczy ale jest zaraz zjadane,nic mi nie choruje,rośliny rosną w miare dobrze.Jestem ciekaw waszych ocen dotyczących tego co mam w baniaczku?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości