[Akwarium 30l]-w stylu iwagumi

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Ostruszka
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 3 maja 19, 11:18

[Akwarium 30l]-w stylu iwagumi

Postautor: Ostruszka » 3 maja 19, 11:42

Witam wszystkich serdecznie
Posiadam zbiornik o wymiarach 29x29x35, podłoże to (na dno) torf, a przykryty jest zwykłym czarnym żwirem o granulacji ok. 1-1,8mm. Oświetlenie jest firmy AQUAEL, model leddy Plant 6W. Filtr pat mini również AQUAEL-a z gąbką. Grzałka utrzymuje temperaturę 25°C. W akwarium znajdują się 2 kamienie scenery o łącznej masie 4,2 kg. Z flory mam na razie wgłębkę kulistą, sitowie drobne, Micranthemum "MONTE CARLO", oraz mech którego nazwy nie pamiętam. Akwarium które mam jest z zestawu SHRIMP SET AQUAEL-a, i zawiera ono również pokrywę szklaną. Akwarium jest tydzień od startu, używam bakterii nitryfikacyjnych.
Planowałam obsadę która będzie zawierała z 5 krewetek oraz kilka otosków, albo drobniczki. Już bardzo długo się nad tym zastanawiam i stwierdziłam, że potrzebuję pomocy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości