Nie udany start

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Cerbe_Rus
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 18, 20:35

Nie udany start

Postautor: Cerbe_Rus » 18 czerwca 18, 20:48

Siema
Jestem początkującym i mam akwarium 25l 40x25x25 filrt Pat Mini i grzałke RH9000 25W oswietlenie led zero roslnek PH 7 temp 27 .
Wszystko było ok dopóki nie kupiłem nowych rybek (wcześniejsza obsada to 1+2 bojowniki ) gdy wpuściłem nowe rybki ( 8 neonów , 2 rasbory , 2 głupiki , 4 danio , 2 kirysy , 2 ramirezy i glonojada ) sprzedawca w sklepie powiedział mi ze będzie wszytko okej ,ale jednak tak nie było pod wieczór razbory już nie żyły nastepnego dnia zostałem 2 neony , 3 danio i głupik z obgryzionym ogonem . I kolejnego dnia nie było już głupika została tylko samica i ramirezy również Pomocy w dobraniu obsady.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 18, 21:08 przez Cerbe_Rus, łącznie zmieniany 2 razy.

barttsw
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 8988
Rejestracja: 4 maja 15, 11:44
Lokalizacja: BLACK WATER AQUARIUM

Re: Pomocy !!

Postautor: barttsw » 18 czerwca 18, 20:59

najpierw wypelnij formulaz zgodnie z regulaminem bo nikt z nas nie jest wrozka

Awatar użytkownika
wespazjan
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 659
Rejestracja: 24 grudnia 16, 11:36
Lokalizacja: Czarnków

Re: Nie udany start

Postautor: wespazjan » 18 czerwca 18, 21:45

przykro mi, ale jedyna obsada do tego akwarium to JEDEN bojownik lub krewetki.
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości