Akwarium 60 l

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
tomasUK
Ikra
Ikra
Posty: 14
Rejestracja: 5 maja 15, 15:20
Lokalizacja: Plymouth

Akwarium 60 l

Postautor: tomasUK » 15 maja 15, 12:59

Witam chciałbym was się zapytać o obsadę akwarium 60l

Jest to nowe akwarium zalane wodą filtr grzałka i napowietrzacz jest jest tez około dziesięciu żywych roślinek i statek jako ozdoba i moja prośba czy możecie coś mi zaproponować ?

Tak myślałem aby kupić 5/8 neonków na pewno jakieś kiryski one są stadne to przy najmniej ze 2 jakieś mieczyki też gupiki bardzo mi się podobają skalary ale nie wiem czy nie za mały litraż jest...jestem w tym nowy dla tego nie wiem jakie gatunki mogą być
Ostatnio zmieniony 15 maja 15, 13:43 przez tomasUK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Akwarium 60 l

Postautor: Dhuz » 15 maja 15, 13:32

http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?t=3467

Temat w tym dziale podpięty, zaznaczony wykrzyknikiem i litery na czerwono. Zapoznaj się, zastosuj, to będziemy w stanie pomóc :)

zizi2004
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 22 marca 15, 17:08

Re: Akwarium 60 l

Postautor: zizi2004 » 26 maja 15, 09:41

mieczyki i skalary odpadają za mały litraż.Kirysków powinno być około 5 ale jaki gatunek to Ci ktoś inny poradzi.A jakie to mają być neonki Innesa,simulans czy czerwony?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości